Recruiting and work in procurement | APS SMART
рекрутинг

Рекрутинг у закупівлях від APS SMART

В силу свого досвіду, значної кількості клієнтів з різних сфер бізнесу (від торгівлі до виробництва й сільського господарства), що знаходяться в нас на обслуговуванні, та розуміючи специфіку роботи цих бізнесів, ми пропонуємо компаніям скористатися нашою послугою з рекрутингу професіоналів закупівельної діяльності.

Підбір персоналу для відділу закупівель

Ми можемо підібрати від одного фахівця необхідної кваліфікації до цілої команди!  Закриваємо вакансії на позиції від оператора електронної системи закупівель, менеджера з комерційних закупівель до директора із закупівель.  А якщо буде потрібно, ми забезпечимо побудову відділу закупівель з нуля, формування KPI для всього відділу закупівель і для кожного співробітника окремо, а також  автоматизацію закупівельних процесів з урахуванням вашої специфіки, усунення потенційних корупційних чинників та забезпечення прозорості і контролю закупівель, побудову ефективної системи управління взаємовідносинами з постачальниками.

Робота в закупівлях для спеціалістів

Для професіоналів в закупівлях і молодих фахівців – ми запропонуємо вакансії, які допоможуть Вам вийти на новий рівень вашої професійної кар’єри!  Ваші резюме потраплять безпосередньо до цільової аудиторії – компаній-лідерів ринків у своїх сферах, що ведуть активну закупівельну роботу.  Територіальне охоплення наших клієнтів, які підшуковують собі професійний персонал – усі регіони!

Для компаній, що здійснюють закупівлі

Рекрутинг персоналу для закупівель

Рекрутинг і підбір персоналу

для компаній, яким необхідно мати штатних професійних закупівельників, тендерних спеціалістів, операторів електронних тендерних ресурсів і т.ін.

Ми маємо в своєму розпорядженні бази даних практично всіх фахівців із закупівель України.

Ми проводимо консалтинг закупівельних бізнес-процесів і знаємо проблеми компаній, розуміємо труднощі у підборі кваліфікованого персоналу, потребу в персоналі, який вміє використовувати сучасні системи автоматизації, розуміє необхідність та важливість цифровізації для своєї безпосередньої роботи і бізнесу в цілому.

На запити компаній-клієнтів, а також рекрутингових агентств ми можемо проводити підбір, рекрутинг, хантинг потрібних фахівців, а також їх навчання роботі в системі автоматизації закупівель APS SMART.

Запит на рекрутинг фахівця:

Ваше ПІБ*
Ваш Email*
Ваш телефон*
Компанія*
Вакансія*
Додати вимоги до вакансії:*
Maximum file size: 10 МБ
В форматі MS Word чи аналогічному

Для кандидатів-закупівельників

Резюме на пошук вакансії:

Ваше ПІБ*
Ваш Email*
Ваш телефон*
Позиція*
Додайте файл резюме*
Maximum file size: 10 МБ
В форматі MS Word чи аналогічному
Рекрутинг персоналу для закупівель

Робота в закупівлях

для професіоналів у закупівлях та початківців пропонуємо широкі можливості у виборі вакансій по всій Україні

Якщо Ви профі-фахівець зі стажем, ми знайдемо для Вас найкращу пропозицію, згідно до Ваших побажань, досвіду та кар’єрного потенціалу.

Якщо Ви початківець-закупник, ми зробимо скринінг ваших навичок, допоможемо систематизувати Ваші знання, підкажемо на що звернути увагу, а для бажаючих проведемо безкоштовне експрес-навчання роботі в автоматизованій системі управління закупівлями APS SMART, яка є лідером на ринку автоматизації управління закупівлями і вже стала  стандартом автоматизації закупівель у багатьох сферах бізнесу.