SRM cистема – як живий організм, вона постійно розвивається і вдосконалюється. Серед нових доробок, одна заслуговує на особливу увагу. Тим більше, що це новий формат торгів у рамках одного з основних робочих модулів – Аукціони.
Багато хто знає, що за різновидами (форматами проведення) аукціони є англійські, голландські, Вікрам, тощо. Виявляється є і японські. Японці унікальний народ, навіть в «аукціонну класику» вони змогли привнести свої особливості.

Особливості японського APS Auction

Японський онлайн аукціон в APS SMART – це різновид аукціону зі зміною цінової пропозиції тендера після закінчення основного часу торгів. У класичному японському аукціоні торги грають на підвищення. У модулі APS Auction проведення аукціону можливо як на підвищення ціни, так і на її зниження.

Після публікації аукціону в системі всі контрагенти мають можливість ознайомитися із загальними умовами проведення, за наявності загальних критеріїв дати відповідь і підтвердити свою участь в аукціоні.
Постачальники, що взяли участь в аукціоні, в основний час торгів мають можливість переглянути номенклатурні позиції і відмовитися від участі по позиціях, які їх не цікавлять.

Після завершення основного часу торгів відбувається процес зміни цінової пропозиції (у відповідності до заданих критеріїв автора тендера). Коли цінова пропозиція перестає задовольняти будь-якого учасника аукціону він може покинути участь у торгах. Учасник, який залишається останнім зі своєю ціновою пропозицією по позиції вважається переможцем за поточною ціною.

Переваги японського аукціону

В ході японського аукціону кожен учасник бачить, при якому значенні ціни виходять з торгів його конкуренти, в зв’язку з чим є можливість змінити своє цінове рішення , поки не вийшов з торгів.
В ході японського аукціону в будь-який момент часу можна точно визначити, скільки залишилося учасників торгів.
Правила і результати японського аукціону інтуїтивно зрозумілі і не вимагають додаткових специфічних знань для розуміння і успішної участі.

Телеграм-саппорт APS SMART для постачальників

Ще одна новинка, у послугах. З метою оперативної роботи постачальників на майданчиках замовників APS.
Наприклад, якщо потрібно швидко отримати інформацію щодо торгів, вислати торгову пропозицію, для постачальників створена можливість моментального зв’язку з менеджером підтримки організаторів торгів. Послуга доступна для користувачів телеграм.

У меню Довідка додана клікабелье посилання @APS_Support_bot, яка перенаправляє ваше повідомлення менеджеру, а його відповідь Вам у ваш Телеграм. Зверніть увагу!

APS AUCTION - нові формати. Японський аукціон

Такий саппорт-доступ працює на майданчиках постачальників замовників: Techiia, Зелена Долина, Smart-Maritime, Goodvalley, Барвінок. У планах підключення всіх інших майданчиків APS.

Використовуйте усі доступні інструменти для швидкості і зручності вашої роботи!

Подібні записи