Ми часто розповідаємо про додаткові послуги, які надає наша компанія – це повний набір сервісів та послуг для проведення успішних торгових операцій: від закупівельного консалтингу, закупівельної експертизи, категорійного менеджменту до безпосереднього проведення торгів на умовах аутсорсингу з використанням клієнтських тендерних майданчиків або платформи Salesbook

Потреба в експертних послугах виникає зазвичай тоді, коли компанія-замовник хоче провести ряд закупівельних процедур, але не завжди володіє необхідним часом і людськими ресурсами для реалізації такого завдання або взагалі не має кваліфікованого закупівельного персоналу. Тоді на допомогу приходять наші кваліфіковані фахівці. 

Кейси експертних тендерних закупівель  

Кожні торги це міні історія, зі своєю зав’язкою, розвитком і кульмінацією,  часто ще й з елементами драми або навіть детектива, в якому інтрига зберігається до самих останніх хвилин. Майже як в кіно-театрі – гра, азарт, фінальні титри. І тільки досвідчений режисер, у нашому випадку, режисер від закупівель може розраховувати на ефектний фінал.

До вашої уваги, кілька кейсів, які на простих прикладах показують, що при потребі закуповувати швидко і ефективно – довіряте професіоналам! У всіх цих прикладах торги для замовника проводили наші фахівці-експерти. 

 • Клієнт: Мережа ресторанів швидкого харчування; галузь HoReCa. 
  Задача: вибір компанії аудитора річної фінансової звітності відповідно до МСФЗ (англ. IFRS – International Financial Reporting Standards).
  Результат: 93% (!) Економії від первісної вартості. 
  Так, буває і таке. Ринок він різний, треба вміти з ним правильно працювати. 
 • Клієнт: Компанія з виробництва систем охорони; галузь Технологічне виробництво, R & D.      Задача: закупівля клінінгу на довгостроковій основі. 
  Результат: 40% економії.
  «Проста» задача з закупівлі клінінгу з непростими вхідними: комбінована схема обслуговування (юрособа з надання послуг + окремо обслуговуючий персонал). 
 • Клієнт: Компанія переробник молочної продукції, SMB; галузь Харчове виробництво. 
  Завдання: вибір довгострокового партнера-постачальника упаковки (гофротара). 
  Результат: кваліфікація постачальників, 10% економії від діючих цін. 
  10% на товари категорії А – гарний результат. До слова, всього один редукціон, навіть при середній за обсягом закупівлі, може «відбити» витрати на їх автоматизацію. 
 • Клієнт: Компанія виробник теплового обладнання; галузь Технологічне виробництво. 
  Завдання: закупівля IPhone. 
  Результат: краща пропозиція по ринку дала 12% економії від первісної вартості на недешеві гаджети.

Таких прикладів може бути незліченна кількість, важливо те, що завдяки правильним підходам, досвіду у проведенні торгів, знанням кон’юнктури ринку і асортимента нашими експертами, всі замовники, в ході прозорих торгів отримали відмінні результати: істотну економію закупівель та експертизу в обраній галузі закупівель. 

 Ринок вимагає експертних рішень, звертайтеся!

Статті за темою:

Подібні записи