Команда наших фахівців взяла участь у XIV Міжнародній практичній конференції Food&NonFoodMaster–2023, та VI всеукраїнській практичній конференції для керівників закупівель та категорійних менеджерів CatMаnMaster-2023, що відбулися6-7 квітня 2023 р. у м. Києві.

Цьогорічна тема конференції: Best experience співпраці ритейлерів та постачальників. Новий рівень українського бізнесу.

Аудиторія учасників конференції: топ-менеджери, власники роздрібних мереж України, провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній -Лідерів до невеликих регіональних виробників продуктів харчування); фахівці суміжних галузей з постачальники обладнання, IT, пакування, консалтингу, логістики, імпортерів та ін.

Серед учасників були присутні: торгові мережі – АТБ-Маркет, Метро, Ева, UPG, інші; виробники, постачальники товарів  – Нестле, МХП, Імперіал Табако, Королівський Смак, Фарро, та ін. А також, велика кількість регіональних виробників та дистриб’юторів.

Серед питань, що були винесені до розгляду:

  • Актуальні тренди. Нові виклики та можливості для сфери FMCG.
  • Нові можливості для українського малого та середнього бізнесу щодо співпраці з провідними продовольчими мережами.
  • Тенденції розвитку оффлайн та онлайн роздрібної торгівлі.
  • Розвиток продажу товарів через е-commerce, Технології, перспективи, платформи.
  • Перебудова продовольчих мереж у зв’язку з початком війни та у післявоєнний період. Зміни в умовах співпраці з постачальниками, їх спрощення.
  • Управління асортиментом, Товарними категоріями. Практичні порад щодо закупівлі товарів та взаємодії з постачальниками  в умовах воєнного стану. Найкращі практики управління товарообігом в умовах кризових ситуацій.
  • Заходи щодо оптимізації бізнесу: як приймати стратегічні рішення та оптимізувати витрати під час війни.
  • Антикризовий менеджмент: швидке прийняття рішень, перегляд та впровадження нових бізнес-процесів, аналіз ризиків, встановлення зав’язків з новими партнерами, гнучкість у відносинах з партнерами.
  • Інновації на нові технології у рітейлі.

Можемо підсумувати, що  доповіді, бізнес-зустрічі, практичні кейси обох заходів була цікавими, інформативним та послугують для продуктивної співпраці між замовниками-рітейлерами та виробниками, постачальниками продукції; сподіваємося, що в результаті мають виграти й звичайні покупці, тобто ми з вами.

Схожі записи