Вдосконалення та розробка нових ефективних засобів для ведення і управління закупівель – наш фах, наша робота і наше захоплення.  Тож, у цьому невеличкому дайджесті анонсуємо деякі цікаві доробки, що були здійснені останнім часом та вже готові для використання і закупівельниками, і їхніми партнерами – постачальникам.

Мобільний додаток для Кабінету Контрагента APS Supplier розроблено та опубліковано в магазинах Google Play та Apple Store. Подробиці та можливості – у статті на нашому сайті. Завантажити можна як за посиланнями вище, так і в кабінетах контрагентів більшості майданчиків.

Для мобільного застосунку APS Supplier додано push-повідомлення для запрошення зареєстрованих постачальників до участі у тендерах. Налаштування push-повідомлень доступне в самому додатку.

Модуль Тендер. Було реалізовано біля десяти нових доробок з покращення вже існуючих функцій та створення нових, що має послужити для більшої гнучкості та кращої пристосованості системи під процеси замовника. Зокрема:

“Імпорт даних за тендерами”: тепер, крім імпорту критеріїв та переліку запрошених постачальників, можна імпортувати і позиції з існуючого тендеру.

Тепер, крім перенесення значень прихованих критеріїв з попереднього туру, можна переносити і оцінки цих значень.

Реалізовано можливість змінювати плановий час початку прийому пропозицій після того, як тендер уже опубліковано, та до моменту початку фактичного прийому пропозицій.

 У Паспорті тендеру додано підказку з різновидів тендеру RFx – RFQ, RFP, RFI – з описом випадків, коли оптимально використовувати той чи інший різновид.

Інтеграція з іншими системами. Тепер результати приймання Замовлення на поставку можна передавати із зовнішньої системи не по одній позиції по черзі, а одразу одним масивом даних.

Адміністрування та безпека. У картці користувача додано нове необов’язкове поле ІПН. Це стане в нагоді для прив’язки контрактів з APS у зовнішніх облікових системах з ІПН відповідального за контракт.

Для компанії у довіднику підприємств та підрозділів тепер можна закріпити регіон постачання. При створенні тендеру за такою компанією регіон постачання автоматично поставлятиметься у відповідне поле у ​​Паспорті тендеру.

Контрагенти. В Карточці контрагента реалізоване посилання на Clarity Project  (ресурс системи аналітики відкритих даних) з автоматичною підстановкою в пошук коду ЄДРПОУ контрагента для полегшення його перевірки.

Завдяки Clarity Project також є можливість шукати закупівлі Prozorro та аукціони ProZorro.Продажі за різними критеріями; знаходити інформацію про учасників торгів і зв’язках між ними, стежити за закупівлями, замовниками або учасниками; оцінювати ступінь ризиків кожної закупівлі по великому списку критеріїв.

Інтерфейс. У формі запрошення контрагентів у Тендері відтепер можливо зробити вибір переліку постачальників/контрагентів мультіселектом з допомогою мишки та перетягнути між розділами у спосіб drag’n’drop.

Екосистема APS і нові модулі

Бізнес-еко система APS, куди входять всі наші програмні, діджітал продукти, а також бази замовників та постачальників, фахові та технічні ресурси має невичерпний запас можливостей для росту ефективності бізнесу та взаємовигідної співаці її учасників. І це надихає нас на створення продуктів, що мають синергетичний ефект у своєму поєднанні. Так у свій час були створені платформа продажу та закупівель Salesbook,  ТГ канал  APS Razom 24/7  , ТГ група експертів із закупівель APS Expert.  

Відповідно, ми пропонуємо використовувати нові можливості, що генерує та надає співтовариство. Зокрема:

У модулі Тендери створено розділ “APS Разом 24/7”, в якому йде трансляція опублікованих оголошень з однойменного Telegram-каналу – елемента екосистеми APS, в якому постачальники розміщують оголошення про свої товари та послуги.

Реалізовано два нові інструменти модульного типу:

 APS Prozorro Hub –  сервіс пошуку та підбору контрагентів на основі  ключових слів або словосполучень, дозволяє здійснювати пошук та інформування потенційних постачальників бази даних переможців тендерів платформи Prozorro. 

APS Review –  сервіс дозволяє закупівельнику швидко і зручно відстежити чи закапувалася вже раніше позиція, що прийшла до нього в роботу, а якщо закуповувалась, то хто був постачальником, яким способом була здійснена закупівля, обсяги закупівлі, ціна.

Далі буде! Cлідкуйте за нашими новинами.

Схожі записи