Як кажуть бувалі закупівельники: багато постачальників ніколи не буває. Багато постачальників – це поле для вибору, торгу, пошуку ідеального співвідношення «якість-ціна». А де ж їх взяти «багато», ситуація на сьогодні дуже не проста.

Наша команда шукає різні можливості, працює над варіантами, щоб ваша робота, закупівельники, була ефективною навіть у такий складний час як наше сьогодення. 

Телеграм канал APS Разом 24/7

З метою закриття нагальних потреб і налагодження швидких контрактів у цирині В2В закупівель та продажу, ще на весні цього року наша команда створила телеграм канал APS РАЗОМ 24/7 (te.me/aps_razom).

Канал  успішно живе та розвивається, кількість користувачів, що користується каналом на сьогодні становить 2,5-3 тис.осіб.

Ми зауважили, що у каналі публікується інформація від компаній абсолютно різного масштабу та роду діяльності, багато з яких є виробниками і постачальниками продукції:  аграрної, промислової, продуктів харчування, техніки, також в каналі є оголошення від провайдерів послуг та сервісних компаній з виготовлення меблів, прибирання, доставки, тощо.

Бізнес-середовище APS

Канал APS Разом є цікавим як окремий онлайн ресурс закупівель та продажу, так і як частина інформаційно-продуктового поля бізнес-середовище APS (SRM APS SMART, платформа-агрегатор тендерів SALESBOOK, ТГ група закупівельних експертів APS EXPERT та, власне, ТГ канал швидких закупівель та збуту APS RAZOM 24/7).

Мається на увазі, що кожен наш продукт, ресурс, канал формує і по своєму доповнює бізнес –середовище APS, а інформація, що акумулюється тут з різних джерел, може використовуватися всіма членами середовища за принципом «шерінгу»: надбання одного – є надбанням для всіх, а загальний здобуток – працює на благо кожного.    

Таким чином виникла ідея доповнити робочий Кабінет Закупівельника в системі APS Smart можливістю без виходу з робочого режиму (вікна), отримувати цінну інформацію про товари, послуги, пошуку нових контрагентів та постачальників.

APS Smart+APS Razom – як це працює

В Кабінеті Закупівельника APS Smart,  у меню Контрагенти знайдіть пункт “APS Разом 24/7”  – власне, це є перехід до робочого інтерфейсу (вкладки), яка складається з двох частин: табличної (50 записів на сторінку), куди виводиться інформація відповідно до запиту, та форми фільтрів, за допомогою яких відбувається відбір цієї інформації.

Що ми можемо відібрати з 300-400 щоденних оголошень:

  • “Дату створення” (Дата створення, Creation date), сортування за спаданням (нові зверху);
  • “Вигляд оголошення” (Вигляд оголошення, Ad type);
  • “Категорію” (Категорія, Category);
  • “Предмет оголошення” (Предмет оголошення, Ad subject);
  • “Контакти” (Контакти, Contact info);
  • “Telegram username”; “Регіон” (Регіон, Region).
Додаткові можливості пошуку нових контрагентів через Кабінет Замовника. Інтеграція телеграм каналу закупівель та продажу APS Разом 24/7 та SRM APS Smart

Кнопочка «рефреш», при активації, перезапитує агрегатор відбору, вся вибірка оновиться. Вибірку можна експортувати в .exel.

Інструмент має деякі обмеження та спрощення: таблиця оновлюється тільки у 2-х випадках: при відкритті вкладки та при натисканні на іконку рефрешу в панелі сторінки; відкрити вкладку може користувач КЗ, який має доступ до меню модуля “Контрагенти” (що зрозуміло з міркувань прав доступів до такої інформації).

Це досить зручно.
Пам’ятайте, багато постачальників ніколи не буває.
Скористайтеся! 

Подібні записи