Друзі, ми вже раніше розповідали про наш Сервіс Рекомендацій (APS Discovery).  Нагадаємо, що Сервіс розроблений із застосуванням новітніх технологій, ефективний у роботі та простий у використанні.

Простота використання для користувача складається з виконання пошукового запиту (слово або словосполучення найменування позицій у тендері (назва товару чи послуги, що закуповується) для закупівлі якого бажано знайти нових постачальників. У відповідь складний внутрішній алгоритм системи виведе перелік перевірених діючих компаній, що працюють з цими товарними позиціями, які шукає (закуповує) користувач.

Ми розвиваємо функціональні можливості Сервісу. Відтепер, контрагента можна знайти та запросити до участі у тендері не тільки за пошуковим словом, а й за кодом ЄДРПОУ. 

Якщо у поле пошуку ввести ЄДРПОУ код і виконати запит, то з бази даних зареєстрованих у бізнес-середовищі APS постачальників підтягується інформація з назвою компанії та кількістю закріплених за цією компанією емейлів. Відповідно, користувач може в один клік відправити запрошення взяти участь у тендері на всі знайдені емейли контактних осіб.  

запрошення контрагента у тендер у АПС Дискавері

Для застереження спам-розсилок присутні деякі обмеження на кількість запрошених компаній у рамках 1-го тендеру – до 100. Доступ до функціонала регулюється Правами доступу.

Якщо Вам цікаво – всю необхідну інформацію наддадуть наші консультанти.

Телефонуте!

Подібні записи