1 липня провідному агромедіахолдінгу Latifundist Media випонилося 10 років.

 «Латі, латіфундісти» – так дружньо ми – партнери та читачі звикли називати сайт Latifundist.com та багатопрофільну медійну Групу, що зарекомендувала себе як одна з кращих в агромедіа країни.

Свій День народження Latifundist Media відзначала на заміській локації на березі Київського моря. Співробітники, ділові партнери, друзі приїхали привітати і відзначити цю подію. Нам приємно, що серед запрошених гостей був і Aladdin Systems в особі директора – Полякова Андрія Івановича.

Нашим друзям і партнерам - Latifundist Media 10 років!

Андрій Іванович урочисто вручив пам’ятний подарунок для Latifutdist Media і виступив з вітальною промовою, в якій засвідчив наші дружні, ділові та партнерські стосунки, привітав команду та їхнього лідера Олександра Камишина з ювілеєм, а також висловив упевненість , що ми обов’язково приїдемо на майбутнє 100 річчя компанії. У своїй  промові Олександр Камишин подякував Андрію Івановичу за подарунок, співпрацю та за мудрі поради досвідченого бізнесмена як символ дружнього симбіозу аграрного і софтового бізнесу. З Latifundist ми робимо одну справу на благо розвитку аграрної галузі України.

Нашим друзям і партнерам - Latifundist Media 10 років!

Щиро бажаємо Latifundist Media успіху, подальшого зростання та процвітання!

Нагадаємо, в минулому році, наші клієнти з агросектора заощадили більше 1 млрд грн, завдяки використанню APS SMART. Aladdin Systems – лідер з автоматизації управління закупівлями в аграрному секторі України. Серед наших клієнтів середній та великий агробізнес, наші агро клієнти: Астарта, Кернел, Інагро, КустоАгро, Мрія і т.д.

Статті по темі:

Подібні записи