Ми постійно відстежуємо і аналізуємо тренди автоматизації бізнесу. І намагаємося застосовувати кращі практики. Багато речей нам підказують наші замовники, тому що саме вони знаходяться на передовій бізнесу. Наше завдання допомогти втілити ці нові задумки на благо розвитку компаній, бізнесу, галузі та країни в цілому.

Управління закупівлями і запасами підприємства.

Управління закупівлями нерозривно пов’язане з запасами підприємства. А ефективне управління запасами дозволяє максимізувати віддачу від вкладених коштів в запаси і суттєво допомогти в оптимізації закупівель.
Є різні підходи і методики в управлінні запасами підприємства. Для виробничих підприємств часто використовують Demand Driven Material Requirements Planning. Де в основі планування потреби в сировині та матеріалах лежить фактичне споживання. Для рітейлу, дистрибуції модною темою залишається Dynamic Buffer Management (динамічне управління буферами), згідно з ТОС (Теорії Обмежень), покликаної забезпечити достатній рівень наявності товару при мінімальних запасах.
І які б методики Ви не використали, загалом все зводиться до прогнозування, бажано точного і правильного, бо саме це потрібно для успішного досягнення мети.

Прогнозування і автоматизація: модуль управління складськими залишками.

Все це послужило поштовхом до розробки концепту нового Модуля Forecast APS Smart.
Якщо перейти від теорії до практики, то все починається зі своєчасного і оперативного поповнення запасів відповідно до потреби. Тому, в своїй першій базової версії ми обмежилися функціоналом автоматизації управління залишками на складах.
Наші Замовники, працюючи в системі APS Smart, отримують із зовнішніх інтегрованих систем інформацію про залишки на складах, швидкості витрачання товарів. Далі Переднастроєні на певні періоди часу система пропонує дозаказать необхідну кількість товару. Заявка на закупівлю може формуватися або вручну або автоматично.
Здавалося б, поки не багато. Але уявіть собі робочу ситуацію: закупнику не потрібно постійно порівнювати план закупівель з фактажем, не потрібно смикати склад «скільки у нас залишилося того і того» (а у деяких це сотні номенклатур), не потрібно пробиратися через налаштування 1С або іншої учеткі за потрібною цифрою або для створення Заявки. Вся потрібна інформація з різних джерел вже є в системі управління закупівлями APS Smart.
Поняття «автоматизація прогнозування» дуже ємне і різноманітне, і ми будемо розвиватися далі.

Схожі записи