Ми з нетерпінням чекали на нову версію продукту APS Smart (2.18). Є багато цікавого і корисного.
Отже:
Для тих компаній, які працюють з системою комерційних торгів Rialto, тепер є можливість створювати комерційні тендера Rialto прямо з APS Smart. Ваш тендер буде відображатися і в системі Ріалто і на порталі Aladdin в розділі комерційних торгів.
Реалізована дуже корисна можливість додавання інформації про запрошення до тендеру в календар, прив’язаний до поштовою адресою, який використовується вашим контрагентом. Тепер ваші контрагенти будуть проінформовані про вашому тендері. Не спам, а тільки по справі!
Ще одна класна доопрацювання – можливість делегування прав доступу одного користувача на іншого. Наші клієнти, можуть йде у відпустку спокійно. АПС Смарт надійно закріпить ваші обов’язки на обраний термін за обраним співробітником, делегуючи йому ваші повноваження. І не хвилюйтеся, після відпустки, система автоматично «забере» ці повноваження назад.
Вам «телеграма»! Для користувачів, які максимально цінують швидкість отримання оперативної інформації, і які працюють з Telegram. Ми реалізували можливість узгодження тендера / контракту прямо в каналі системи в Telegram.
Ми продовжуємо процес охоплення нашого продукту web-сервісами, вже запущені такі:

  • по роботі з місцями поставки;
  • по роботі з філіями та Підрозділами;
  • по роботі до Бюджетних статтями;
  • по роботі з категоріями;
  • з пошуку номенклатур.

І все це веб, і все для зручності користувачів.

Цікава річ – «двухтуровая схема аукціонного продажу товарів / послуг / робіт з автоматичним поділом реалізованого обсягу згідно із заявками покупців». Заявлений по позиції обсяг можна розділити між подали пропозиції щодо позиції з урахуванням бажаного до придбання кількості.

А ще у нас новий модуль! «Forecast» управління складськими залишками. Йому присвятимо окрему статтю.
Чекайте на наші новини!

Схожі записи