Як ми вже повідомляли, що за минулий рік замовники, які проводять свої закупівлі за допомогою SRM-системи APS SMART заощадили понад 3 млрд.грн. 

Автоматизація закупівель – це сучасний підхід в управлінні активами, стратегічно правильно, економічно вигідно, врешті, зручно та безпечно для операційної та управлінської роботи. 

Причини застосовувати автоматизацію закупівель для невеликих компаній (small and medium business)

Для SMB компаній ми можемо запропонувати саме ті функції з автоматизації на базі рішення APS SMART, що закривають більшість завдань закупників.

Ваш бізнес отримає:

  1. Доступ до знань, напрацьованих флагманами ринку
  2. Оптимальний закупівельний функціонал
  3. Доступ до бази постачальників та їх інтелектуальний підбір
  4. Економію часу (50%) та зменшення витрат на закупівлі (10-25%)
  5. Контроль закупівельних процесів (100%).

Надамо оптимальні можливості за доступною вартістю.

Причини застосовувати SRM для автоматизації закупівель для великих компаній та холдингів (big business)

SRM APS SMART – стандарт з автоматизації та управління закупівельними бізнес-процесами в рамках оптимізації процесів управління ланцюгами постачання та інших суміжних процесів із забезпечення життєдіяльності компаній. 

Великі промислові та виробничі компанії, холдингові структури з розгалуженими організаційними структурами, об’єднання  юридичних осіб, тощо –  основна частина наших замовників. Власне їхні вимоги та потреби спонукали розробку нашої системи саме тим функціоналом, який ми називаємо флагманським, тобто передовим, інноваційним, затребуваним на ринку.    

Основні переваги для великого бізнесу від застосування комплексної автоматизації, впровадження APS SMART

  1. Пряма оптимізація витрат на управління закупівлями і постачанням. За рахунок консолідації потреб від різних підрозділів, отримання більш економічно вигідних пропозицій ефективного управління запасами, автоматизації торгів та торгових операцій.
  2. Централізація закупівель, управління запасами (уникнення зайвих закупівель та перерозподіл ресурсів між функціональними чи виробничими одиницями). Зведені дані про потреби і запаси в розрізі всіх внутрішніх замовників. Підвищення прозорості операцій, їх 100%  контроль. 
  3. Автоматизація торгів. Багатоформатні торги: тендери і аукціони. Можливість використання аукціонів як додаткового каналу збуту продукції (до 4,5% додаткового річного доходу). Управління роботою з постачальниками, багатофакторний, бально-критеріальний вибір переможців.
  4. Комплексна автоматизація повного циклу закупівельної діяльності: від Замовлення до Контракту і Постачання, дотичних процесів: Планування, Бюджетування закупівель, Замовлення, Платіж, Приймання, тощо. Інтеграція даних з/в корпоративні системи (ERP, WMS/TMS, BI).
  5. 100%  контроль закупівельної діяльності. Статистика та аналітика закупівель. Моніторинг та контроль KPI закупівельного персоналу. Безпека закупівель, електронний докумернтообіг та кваліфікований електронний підпис.

Досвід управління закупівлями APS SMART довів, що економія та інші переваги від застосування SRM системи може скласти в грошовому еквіваленті десятки мільйонів гривень вже в перший рік її використання. 

Подібні записи