Сьогодні на порталі Латіфундіст опубліковано статтю Василя Богуша, директора з проектів нашої компанії.

Василь Миколайович, маючи багаторічний досвід роботи в закупівлях, розповідає про витоки професії, про трансформацію від «постачальника» до «закупника», про професійні виклики для персоналу закупівель.

Чому «злітають» і «не злітають» розпочаті проекти, як і що зробити, щоб всі були у виграші.

 «Виходячи з нашого досвіду можемо стверджувати, що 1 грн зекономлена в закупівлях, збільшує маржинальність бізнесу на 2 грн і вище!».

В.М.Богуш акцентує увагу на тому, що неможливо вирішити всі завдання точковою автоматизацією деяких бізнес процесів: «система всю проблематику не вирішить, оскільки це тільки інструмент.  Тому, приходячи до замовника, ми говоримо: Хлопці, давайте спочатку зробимо передпроектний консалтинг.  Консалтинг спрямований на аудит, визначення проблематики і підготовку практичних рекомендацій для вирішення тих чи інших проблем і поліпшення бізнес-процесів».

«Дуже важливо знайти« правильних »людей, які мають реальний досвід і бажання автоматизувати закупівлі і зробити їх ефективними і прозорими.  Тільки в такому випадку проект «злетить».

Навчання закупівельників як важлива частина управління закупівлями.  Як проводиться навчання закупівельників у нашій компанії, також про їх сертифікацію як користувачів SRM APS SMART – галузевого стандарту в автоматизації закупівель.

Стаття написана доступною живою мовою, буде цікавою для початківців-закупівельників і для професіоналів.

Також, читайте на нашому сайті:

Про послуги консалтингу, аудиту та закупівельну експертизу.

Про рекрутинг персоналу в закупівлях.

Подібні записи