Сьогодні ми хочемо розповісти про цікавий досвід з реалізації послуг від компанії ТЕК-Євровєктранс, що є нашим клієнтом.

ТОВ «ТЕК- Євровєктранс» використовує APS SMART у форматі APS Family для управління закупівлями і проведення торгів: тендерів та аукціонів. Саме аукціони були обрані як одна з форм продажу послуг на перевезення залізницею та морем, а саме – послуги з контейнерного транспортування вантажів до/з Китаю.

З минулого року компанія ТЕК- Євровєктранс почала застосовувати реалізацію своїх послуг на контейнерні перевезення у формі англійського аукціону. Спочатку відбулося кілька аукціонів на залізничні перевезення контейнерів із Китаю до України організованим блок-поїздом. Ціни на перевезення виставлялися без ПДВ, включали в себе комплекс послуг з транспортування: надання контейнерів на весь маршрут слідування, провізні платежі та вантажні операції на станціях відправлення і прибуття, а при потребі, брокерські та митні послуги.

В результаті, ТЕК- Євровєктранс отримала певний бенчмарк ринку щодо своїх послуг, їх середньо ринкової вартості, а головне, отримала нових замовників на послуги. Оскільки отримано позитивний результат, Компанія вирішила поширити практику аукціонного продажу й на морські перевезення. На сьогодні ТОВ «ТЕК- Євровєктранс» публікує аукціонні торги з реалізації контейнерних місць на чартерні морські рейси за напрямком Китай –Україна. Перевезення відбуваються на умовах поставок згідно Інкотермс (EXW, FCA, FOB).

З переможцями аукціону підписуються договори на надання послуг із забезпечення рухомим складом на обраний час (додатково додаються дні на вантажні операції), зобов’язання сторін фіксуються додатковими угодами.

Сподіваємося, що надалі ця практика буде розширюватися й на інші логістичні послуги Компанії, як то переведення зернових вантажів (до речі, вже успішно застосовуються агро-компаніями, що мають у своєму складі вагони-зерновози), транспортування у критих вагонах, на платформах, проектні перевезення.

Як показали торги, умови для угод доступні для учасників, а практика збуту/закупівлі через аукціон – успішна і для замовника,  і для його контрагентів. Тож, запрошуємо до участі інтересантів у аукціонах ТЕК- Євровєктранс та у інших аукціонах APS SMART!

Вас ще може зацікавити стаття APS SMART: Напрацьовуємо логістичний функціонал. Із Заявки в Тендер – легко!

Подібні записи