Дорогі друзі, колеги, партнери! З приємністю повідомляємо, що APS компанії та її продукту APS Smart/ APS Tender виповнилося 10 років! Ми приймаємо вітання і вдячні всім хто був з нами всі ці роки: нашим засновникам, нашій команді, нашим клієнтам, партнерам!

APS SMART – 10 РОКІВ!

Як все починалося

Починалося у 2013 році зі  сформованої потреби ринку у рішенні для закупівельників;  ідеї створення спеціалізованого програмного продукту; та людей, що змогли це відчути, згенерувати та втілити у життя, а потім підтримувати та розвивати компанію, не зважаючи на всі обставини та складнощі буття і бізнесу.  

Основний чинник, що спонукав до розробки спеціалізованого програмного продукту для управління закупівлями було те, що на той час повноцінних систем (рішень) з автоматизації управління закупівлями фактично не існувало. Державні та комерційні закупівлі в основному проводилися «вручну»,  офлайн;  процеси у телефонному режимі або поштою; паперовий документообіг; аналітика та звіти у табличній формі; відповідальність/ефективність баєрів під питанням; робота з постачальником «за домовленістю»… Prozorro та інші оператори автоматизованих закупівель з’являться пізніше.  Саме в такий час і була створена перша версія системи APS Tender, що стала SRM-системою APS Smart.

Перші клієнти APS: Альфа банк (Sense банк), Ukrlandfarming, Kernel, Глобино, Нова Пошта, Астарта… Вони були нашими першими вчителями та драйвери розвитку системи, і  до цих пір лишаються такими. Дякуємо! 

Наше сьогодення

Ринок, клієнти

На сьогодні з APS працюють більше 100 українських різногалузевих компаній в якості замовників: комерційні, державні, BIG та SMB бізнес та біля 80 тис. в якості постачальників. Працюємо з закупівлями у різних галузях для промислових, виробничих, торгових компаній; маємо великий досвід з автоматизації у аграрному секторі, харчовому виробництві, будівництві, фінансовому секторі, важкій промисловості, ритейлі, телекомі, тощо.

APS SMART – 10 РОКІВ!

Продукти, сервіси

Флагманський продукт SRM APS Smart (https://www.aps-smart.com/ru/avtomatizatsiya-zakupok/) – лідер ринку автоматизації комерційних закупівель України. 70% комерційних закупівель відбуваються за допомогою APS Smart. За час роботи системи було укладено 600+ тис. угод, оборот яких склав біля 700 млрд.грн. 

Функціонал APS Smart покриває повний цикл закупівельної діяльності: від створення потреби на закупівлю до надходження товарів на склад.

На сьогодні, електронне середовище APS доповнюють такі продукти та сервіси:

  • платформа продажу та закупівель Salesbook;
  • система електронного документообігу  APS Docs;
  • мобільні рішення для закупівельника та постачальника;
  • публічний телеграм-канал закупівель та продажу APS Razom 24/7;
  • телеграм-група для закупівельників та експертів з закупівель APS Expert.  

Послуги

Звичайно, діяльність компанії розробкою програмних продуктів не обмежується. Накопичений досвід та кваліфікація персоналу дозволяють і спонукають застосовувати навички та знання у сфері закупівельних послуг.

APS проводить:

Команда

Команда APS невелика за мірками національних IT-гігантів, але дружня, позитивна, і що важливо професійна!  

Хто є серед нас:

  • Експерти – досвідчені закупівельники з досвідом роботи у різних сферах бізнесу;
  • Програмісти, аналітики, спеціалісти впровадження та технічної підтримки  – кваліфіковані розробники, спеціалісти з досвідом роботи на масштабних проектах;
  • Клієнт-менеджери, менеджери  – професіональна команда з продажу, маркетингу, комунікацій та підтримки клієнтів;
  • Адміністративний персонал – основа стабільних внутрішніх (і не тільки) процесів компанії;   ТОП-менеджмент – керуючі засновники компанії, творці її продуктів, організаційна і ідеологічна основа компанії.
APS SMART – 10 РОКІВ!

Наші плани

Не зупинятися, жити, працювати.
Створювати новий потрібний функціонал, нові затребувані послуги.
Впроваджувати нові галузеві та допоміжні у закупівлях рішення.
Залучати до APS бізнес-середовища нових клієнтів та партнерів.
Вчитися самим і навчати ринок, зростати разом з ним.
Перемогти! Брати участь у відбудові країни, підтримці українського бізнесу.  
І щоб у вас і у нас – все було гаразд.

 З Днем народження APS!

Схожі записи