Питання чи важлива кваліфікація у роботі з закупівлями давно не стоїть. Сучасний спеціаліст зі закупівель поліграмотний, поліфункціональний та полівідповідальний.  Зона компетенції закупівельника, і зокрема, тендерного спеціаліста не обмежується тільки роботою з проведення торгів чи запуском електронних тендерів.

Ми від усвідомлення того, що за десять років існування компанії та її електронних продуктів,  більше ніж 5 тисяч осіб пройшли навчання  роботі в SRM-системі. APS Smart стала стандартом автоматизації ринку комерційних закупівель, а персонал, що володіє навичками роботі з нашою електронною системою виконує свою роботу ефективно та професійно,   затребуваний на ринку праці,  у вакансіях галузевих лідерів читаємо: потрібен закупівельник зі знанням системи APS Tender/APS Smart.  

Можливості для підвищення кваліфікації закупівельного персоналу компанії та успішної кар’єри спеціалістів на місцях

Існує кілька шляхів, які можна вибрати в залежності від поточної ситуації на ринку та  існуючої підготовки персоналу замовника: спеціалізована освіта, курси та сертифікації, фахові семінари та коучинг-сесії, онлайн курси;  курси з використання електронних закупівельних інструментів.

Про ситуацію зі спеціалізованою освітою закупівельників можна почитати ось тут.

А для розвитку необхідних навичок та знань саме у галузі комерційних електронних закупівель, персоналу замовника рекомендується пройти спеціалізовані курси, зокрема, для роботи з SRM APS Smart у нас – в APS.

Переваги навчальних курсів APS

Гнучкість, комфорт, безпека

Почнемо з того, що навчання роботі в електронній системі входить в процес впровадження проекта, звичайно, це опціонально для замовника. Але важливість такого навчання зрозуміла.

Навчання, на вимогу, може проводитися онлайн або на території замовника з виїздом нашого спеціаліста. Останнім часом, із зрозумілих причин, фактично все навчання відбувається онлайн. Персонал надовго не відволікається від виконання своїх робочих завдань. Навчатися можна з  будь-якої локації, залишаючись дома чи в офісі на робочому місці.

Скільки часу займає навчання? У залежності від величини проекту та кількості задіяних спеціалістів. На загал – один день на одну групу.

Для яких спеціалістів проводиться навчання

Для будь-яких спеціалістів замовника, що задіяні у процесі автоматизованих закупівель на підприємстві як автори закупівель або особи, що погоджують закупівлі: це закупівельники, тендерні спеціалісти, спеціалісти з безпеки, фінансисти, бухгалтери, тощо, а також адміністратори, що супроводжують систему.

Програма навчання – орієнтація на практику

Програма навчання APS складається з теоретичної та практичної частини. Оптимально підібраний матеріал у відповідності до затребувань замовника та функціоналу системи/ модулів системи, впровадження яких відбувається на проекті, або ж функціоналу/інструментарію, що був доданий пізніше у процесі експлуатації системи.

Навчання в APS завжди налаштоване на практику, галузеву спеціалізацію замовника, учбовий матеріал розглядається на реальних робочих кейсах, дозволяючи застосувати отримані знання буквально вже з першого дня.

Завжди актуальна інформація та доступ до експертів

Навчання відображають останні тенденції та нововведення у галузі закупівель та автоматизованих процесів.

Курс читають спеціалісти APS, а також є можливість поспілкуватися з досвідченими експертами-закупівельниками, що допомагає отримати цінні знання з перших рук.

Сертифікація після закінчення навчання

Програма навчання  має кілька рівнів спеціалізації для різних фахових спеціалізацій (закупівельник/тендерний спеціаліст, адміністратор системи).  Наприкінці навчання слухачам курсу видаються сертифікати встановленого зразка.

Крім того, Сертифікат користувача можуть отримати всі спеціалісти, не залежно від фахового напрямку (фахівці з безпеки, фінансисти, юристи, бухгалтери та інші), які працювали або працюють з SRM APS Smart, про це докладніше можете прочитати на сторінці КОРИСТУВАЧАМ нашого сайту.

Додаткові можливості підвищення кваліфікації спеціалістів замовника

Доступні спеціалізовані програми, як з основ закупівельної діяльності, так і більш поглиблені з організації, управління та контролю закупівельною діяльністю в компанії, категорійного управління, управління постачальниками, аналізу закупівель, місця закупівель у ланцюгах постачання, тощо. Курси проводяться за партнерства відомих експертів-тренерів IPSM. 

Короткий висновок

Курси закупівельників APS, і зокрема, навчання спеціалістів роботі з сучасною електронною системою  – важливий крок на шляху до успішних закупівель замовника.

Кваліфікований персонал є головним ресурсом стратегічно важливого процесу закупівель, що прямо та побічно впливає на прибуток всієї компанії в цілому.

Бажаємо всім успіхів та  професійного розвитку!


Вам може бути цікава така інформація:
Навчальні відео (7) 

Схожі записи