Підбиваємо підсумки року, що йде до завершення. Життя продовжується, ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, будуємо плани, розширюємо горизонти.

Вдячні всім нашим партнерам, клієнтам, учасникам торгових бізнес-процесів за співпрацю. Ми будемо намагатися й надалі надавати максимально професійний сервіс з автоматизації та управління закупівлями, зберігати високу якість наших програмних продуктів.

APS SMART: загальні тенденції 2021

Минулий рік був не простим для соціуму та бізнесу. Попри все, наша команда продовжувала продуктивно працювати.

Наступного року нашій Компанії виповниться 10 років, перший ювілей. 10 років багато це чи мало? Мало за планетарними мірками і досить багато, якщо рахувати за «вимірами» життя українського бізнесу. За цей час флагманський продукт компанії SRM система APS SMART стала професійним стандартом з автоматизації управління бізнес-процесами закупівель для багатьох галузей промисловості України.

У компанії з’явився ще один бренд – платформа закупівель та продажу Salesbook.

Кількість наших клієнтів перевищила сотню, обсяг сервісу та послуг з простої автоматизації тендерів зріс до повного циклу забезпечення якісним управлінням закупівльними процесами, включаючи консалтингову, аутсорсингову та кадрову складову для компаній будь-якої величини, галузі та рівня організації закупівель.

Територіальна присутність APS SMART на ринку України

За минулий рік у територіальному покритті локального ринку, крім центральних, північних та східних областей країни, додалися південні та західні регіони. У нас з’явилися клієнти у Херсоні, Одесі, Івано-Франківську та Ужгороді.

Нові галузеві впровадження APS SMART

Якщо дивитися за галузевою присутністю, то щодо традиційних сфер: агро, харчової переробки, будівництва, фінансів; додалися компанії, як ми шуткуємо, із закінченням на «-будування»: суднобудування, приладобудування, машинобудування та девелопмент (Smart Maritime Groupe, Ajax System, S-engineering, Dragon Capital, DIM, Avalon та ін.).

Хочемо відзначити факт, що завдяки універсальності та гнучкості налаштувань APS SMART користується популярністю не тільки у локальних компаній. Компанії транснаціонального типу з іноземними керуючими офісами також працюють з нами (Swiss Sustainable Agricultural Holding, Puratos Ukraina, Dragon Property та ін.).

Новинки функціоналу 2021 для замовників та постачальників

В одну невелику статтю не поміститься весь список доробок з планового та замовного функціоналу, що були зроблені цього року. Якщо цікаво докладніше – краще розпитувати наших менеджерів (098) 065-04-81).

Перелічимо, ті, що видаються найцікавішими:

 • Мобільний закупівельний документообіг у Телеграм
 • Альтернативні номенклатури та підбір товарів-аналогів у тендерах
 • Довгі та короткі процеси тендерних закупівель на вибір компанії
 • Бліц-ціна на товари та послуги у редукціонах
 • Автоматизація закупівель держпідприємств та проведення торгів через акредитований майданчик Prozorro
 • APS Discovery – Сервіс Рекомендацій та підбору постачальників
 • APS Sales – окремий модуль для продажу через аукціони
 • Автоматичні малобюджетні закупівлі для SMB і не тільки
 • Автоматична перевірка та узгодження контрагентів для BIG бізнесу
 • Автоматизація закупівель логістичних послуг
 • Японський аукціон.

ТОП-5 трендів закупівель 2021 та перспективи на 2022 від APS SMART

ТОП-5 трендів, які мають місце цього року та тенденції до масштбування наступного.

Епідеміологічна ситуація серйозно вплинула на перебіг не тільки нашого особистого життя, а й на розвиток технологічних процесів із забезпечення бізнесу. Поштовх до розвитку чи масштабування отримали ті тренди, що надають можливості безконтактної персональної роботи та взаємодії, можливості оперативного прийняття рішення без прив’язки до робочого місця, у т.ч. у закупівельній діяльності:

 • Рішення на мобільній базі – окремі додатки та суміжні з іншими apps, messengers
 • Електронний документообіг та договірна робота з постачальниками, плюс електронне підписання документів у системі
 • Наскрізні автоматизовані процеси в рамках спеціалізованих рішень (у нашому випадку, від заявки на закупівлю – через торги – до контакту та постачання)
 • Наскрізні інтеграції для передачі даних (виробничі системи – система закупівель – фінансовий та бухгалтерський облік – логістика)
 • Автоматизація логістики (експортно-імпортні операції в середині країни)
 • Розвиток активних конкурентних процедур – аукціони як канал продажу не лише для неліквідів, а й для основної продукції
 • Максимальна автоматизація в рамках категорійного менеджменту: налаштування наборів критеріїв та фільтрів під конкретну категорію закупівель/збуту
 • Швидкі закупівлі в один клік.

Друзі, як бачите, рік був продуктивним. Ми щиро бажаємо, щоб і наступний був такий же насичений та ще більше ефективний.

Залишаємось на позитиві та до нових зустрічей!

Подібні записи