З метою заміщення російського програмного забезпечення ІТ рішеннями світового рівня та розширення можливостей з управління бізнесу, наша Компанія та наші ділові партнери – Компанія TG Consulting домовилися про стратегічне партнерство.

TG Consulting – інтегрували SRM систему APS SMART у SAP Business One та автоматизували процеси управління закупівлями та проведення тендерів.  

Що дає впровадження інтегрованого рішення ERP SAP Business One + SRM APS SMART?

Замовник отримує комплексне автоматизоване рішення управління бізнесом, побудоване на базі кращих світових практик з урахуванням локального ринку з максимально розширеною функціональністю у закупівельній діяльності і можливістю проведення електронних торгів.

Завдяки SAP Business One замовник завжди матимете доступ до актуальної інформації для ухвалення управлінських рішень, контролю поточних ситуацій і прогнозування майбутніх результатів з управління фінансами, продажем,  запасами, плануванням, управлінням виробництвом, контролю отримання і видачі товару, а також до бізнес-аналітики у будь-яких розрізах.

Інтегрований APS SMART у SAP Business One – надає можливість автоматизувати повний цикл закупівель компанії від створення потреби на закупівлю до контрактування і постачання, а також  проводити торги через багатоформатні тендери, керувати роботою з постачальниками, отримувати аналітику закупівель у різних розрізах, контролювати витрати та KPI персоналу, суттєво економити час на збір та обробку закупівельної документації та інформації.

Дане стратегічне партнерство суттєво розширює можливості клієнтів TG Consulting та APS Smart щодо заміщення російського програмного забезпечення ІТ рішеннями світового рівня.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших консультантів!

Подібні записи