Можливості компаній-гігантів тепер доступні для середнього та малого бізнесу!

“Ми намагаємося розвивати зв’язки, які синергетично доповнюють нашу торгову пропозицію, надають додаткові вигоди для наших клієнтів” – писали ми у попередній статті. Ми тримаємо своє слово.

Представляємо новий партнерський продукт – один з кращих серед комплексних рішень для управління бізнесом – SAP Business One!

Партнерство стало можливим завдяки співпраці з Компанією TG Consulting (ГК IT Artel). Компанія працює на IT ринку України більше 14 років, є сертифікованим партнером SAP і консалтинг-партнером ЄБРР, член Всеукраїнської “Спілки Автоматизаторів Бізнесу” (САБ).

Сьогодні в Україні малий і середній бізнес займає 99% усіх об’єктів господарської діяльності. У SAP – більше половини клієнтів саме з цього сегменту. І саме для потреб малого і середнього бізнесу (SMB) і був розроблений SAP Business One. Що стосується локалізованої версії для України, то в ній були враховані всі особливості роботи на нашому ринку, в т.ч. актуальні вимоги законодавства.

Попри те, що цей продукт призначається більше для SMB, він може ефективно використовуватися й великими компаніями або їхными дочірніми підрозділами.

SAP Business One – це готовий продукт, має широку галузеву функціональність. Вбудовані апробовані методики і процеси знімають необхідність в додаткових доопрацюваннях, тестуванні, й відповідно, в подальших помилках у роботі системи.

Що дає впровадження інтегрованого рішення SRM APS SMART + ERP SAP Business One? Замовник отримує комплексне рішення управління бізнесом, побудоване на базі кращих світових практик з урахуванням локального ринку з максимально розширеною функціональністю у закупівельній діяльності і можливістю проведення електронних торгів.

Завдяки SAP Business One ви завжди матимете доступ до актуальної інформації для ухвалення управлінських рішень, оптимізації бізнесу, контролю поточних ситуацій і прогнозування майбутніх результатів з:

 • Управління фінансами підприємства;
 • Управління продажем і взаємовідносинами з клієнтами;
 • Контролю складських запасів і закупівель, в т.ч.з інтеграцією даних по складу і бухгалтерії;
 • Планування і управління виробництвом, контроль отримання і видача товару, а також, можливість отримувати бізнес – аналітику і звітність у будь-яких розрізах

Інтегрований в SAP Business One APS SMART, забезпечує автоматизацію процедур закупівельної діяльності всередині компанії, надасть “канал з виходом” на електронний торгово-тендерний портал Aladdin з агрегованими корпоративними (APS), публічними (Prozorro) і комерційними (Rialto) торгами. Це дозволить вирішувати такі завдання:

 • Централізації закупівель і консолідації потреб усередині організації;
 • Автоматизації усього циклу закупівель;
 • Ефективного планування закупівель і прискорення процесу їх проведення;
 • Проведення тендерних/аукціонних процедур через електронні торгові і тендерні майданчики;
 • Забезпечення управлінського контролю;
 • Прозорість і безпека закупівель;
 • Дозволить отримати додаткову економію.

Звертайтеся до наших консультантів: розповімо, покажемо, домовимося!

Подібні записи