Вийшла нова версія 2.20! Представляємо корисні нововведення:

Система APS SMART надає своїм користувачам широкий функціонал для комплексного управління закупівлями. Не оминули розробники і такий дуже важливий і затребуваний аспект, як автоматизація тендерних процедур: тендери сьогодні використовуються все ширше, а ось ефективне програмне забезпечення для тендерних закупівель ще недостатньо присутнє на ринку України.
Нижче ми опишемо основні нововведення системи, і те, які вигоди це дає кожній організації.

Методи розрахунку економії.

Для оптимізації процесу аналізу закупівель та швидкості обробки розрахунків економії, пропонуємо новий функціонал: автоматичний розрахунок по кожній позиції лота! Закупник має змогу відразу оцінити не тільки загальну економію по лоту, а й можливу економію / або її відсутність по кожній з позицій у лоті.
Наприклад, в лоті три позиції: по 1-й – економія складає 20 тис.грн, по 2-й – 30 тис.грн, а по третій – «-» 40 тис.грн. Загальна економія становить: 10 тис.грн (20+30-40=10).
Тобто, економія є, але! 3-тя позиція проблемна, і закупнику варто проаналізувати ситуацію, можливо є сенс відмовитися від такої пропозиції або змінити постачальника.

Властивості ПДВ.

В системі ініціатор заявки, може вказати для закупника можливість оплати закупівлі відповідно до властивостей ПДВ «з ПДВ / без ПДВ». Це дозволить більш оптимально вести розрахунки і вибирати постачальників. При цьому, в залежності від умов закупівлі, у процесі торгів, закупник може змінювати властивість ПДВ «на льоту».

Настроюється можливість призначення Заявки

Можливість одночасного призначення Заявки на кількох виконавців з використанням принципів прив’язок виконавців відповідно до категорій (по позиційно).
Наприклад, є заявки, які включають і товари, і послуги одночасно. Система, автоматично розподілить ці пункти у заявці на «товари» і на «послуги» на виконавців , що є відповідальними за конкретну категорію закупівель, минаючи не потрібний пункт процесу «розподіл заявки». Це суттєво економить час і ресурси.

Фізичний ЕЦП.

Незважаючи на те, що багато систем пропонують у своєму функціоналі ЕЦП, деякі аспекти з безпеки і надійності таких електронних цифрових підписів залишаються відкритими.
Одним з останніх сучасних рішень в цій галузі – є використання e-Token технології для підписання документів «фізичним» підписом. E-Token неможливо скопіювати чи використати несанкціоновано. По суті, це код, що зберігається на зовнішньому носії (наприклад, флешці). Ніякого додаткового програмного забезпечення на робочий комп’ютер не потрібно ставити для того, щоб підписати документи таким ЕЦП.

Порівняльні звіти за методами економії. Аналітика.

У нашому модулі Аналітики є 6 методів розрахунку економії (від першої ціни, від стартової ціни, медіана цін і т.п.), але дуже часто виникають питання: який метод розрахунку економії кращий? який метод потрібно використовувати в тому чи іншому випадку? Власне з цих причин ми пропонуємо використовувати наш порівняльний звіт, де послідовно і автоматично розраховуються всі види економії по кожному тендеру і кожному лоту. Завжди знайдеться той варіант, який влаштує закупника.

Групова (масова) ставка в тендері типу “Аукціон/Редукціон”.

Актуальна “фішка” нашого ПЗ для автоматизації тендерних закупівель компаній, які торгують по кілька сотень лотів в одному тендері. Коли час торгів йде на секунди і змінити ціни в ручному режимі просто неможливо, ми пропонуємо використовувати можливість «масової ставки» у два кліки ! Один клік – вибрати параметр діапазону цін, другий – підтвердити «рознесення» обраного параметру на всі лоти у тендері. Ні секунди не витрачено даремно! Торги пройдуть успішно!

Узгодження тендерів у Telegram.

Ми давно використовуємо Telegram як один із сучасних способів комунікації та роботи. В даному випадку, є можливість узгодження тендерів через Telegram. Цю чудову ідею нам підказали наші клієнти – агропромислові холдинги. Їхні менеджери постійно знаходяться в полях, а такий засіб комунікації як Telegram на смартфоні завжди у руках!

Вдалих Вам закупівель! SRM APS SMART – готовий допомогти!

Схожі записи