За 2017 рік компанія оновила інтерфейс свого флагманського продукту APS Smart і істотно вдосконалила функціонал, що дозволяє в повній мірі охопити автоматизацію закупівельних процесів повного циклу.
Спільно з партнерами розробила нову сучасну платформу для закупівель – портал Aladdin, активно брала участь у розвитку ринку корпоративних, комерційних та державних закупівель України.
Компанія зберегла і примножила свою присутність на ринку завдяки постійному вдосконаленню своїх продуктів, підвищенню якості роботи з клієнтами.
До числа клієнтів АПС Солюшнз приєдналися такі компанії як: IDS Borjomi, Corum Group, Novus, Lifecell, Правекс Банк, ін. Всі проекти були реалізовані успішно, завдяки унікальній методології, розробленої експертами Компанії з багаторічним досвідом роботи в консалтингу закупівель, автоматизації бізнес-процесів і впровадженні ІТ-рішень.
Результати 2017 року та починання, закладені в ньому, дозволяють клієнтам і партнерам APS Solutions бути впевненими в надійному партнерство, досягати нових цілей і прагнути до нових горизонтів.

Подібні записи