SRM APS SMART закріпилася на ринку як стандарт автоматизації закупівельної діяльності.  Наші клієнти в основному комерційні компанії з різних сфер бізнесу та галузевих сегментів: агро, харчова переробка, будівництво, промисловість, фінанси, телеком, рітейл, тощо.

Останнім часом інтерес до системи APS SMART виявляють й державні компанії.  Серед них чимало компаній, для яких поняття інноваційність, цифровізація, діждіталізація мають таку ж вагу як й для комерційної сфери. Для таких компаній ми готові надавити послуги, відповідно до їхніх потреб та вимог.

Що ми пропонуємо для державних компаній

Державним підприємствам, організаціям і підприємствам ми пропонуємо комплекс послуг, який включає автоматизацію закупівельної діяльності з проведенням торгів на акредитованому електронному майданчику Prozorro, згідно до Закону України “Про державні закупівлі”.  Тобто  автоматизуючи свої закупівельні процеси за допомогою APS SMART, державна компанія може проводити свої торгові процедури публічно на платформі Prozorro.  При цьому, оперувати інтегрованими даними про закупівлі, торги, контрагентів зі своїх облікових систем (ERP будь-якого класу).

Маючи багаторічний досвід впровадження системи автоматизації закупівель, ми добре розуміємо особливості закупівель державних підприємств і бюджетних організацій.  SRM APS SMART адаптується під вимоги до організації процесу закупівель у державному секторі, підтримує існуючі регламенти і правила.

Автоматизація закупівель державних підприємств за допомогою SRM APS SMART. Проведення торгів на акредитованому майданчику Prozorro

Які вигоди отримає державне підприємство, працюючи з APS SMART

Працюючи з нами, державна корпорація (компанія) прискорить свої закупівельні процеси в десяток разів, при цьому не порушить існуючих регламентів та підтримає принципи публічності й відкритості.  Ми допоможемо збудувати централізацію закупівель з відповідним контролем з боку центру (керівництва).  Наша система має можливість 4х рівневого контролю закупівель: як факторів «антикорупції» з одного боку та  «доказовості» перед аудитами з іншого.  А правильно налаштовані процеси закупівель дозволять консолідувати потреби закупівель та оптимізувати витрати.

Автоматизація закупівель державних підприємств за допомогою SRM APS SMART. Проведення торгів на акредитованому майданчику Prozorro

Більш детально, про завдання та цілі, автоматизацію повного циклу закупівель, створення єдиного середовища закупівель для державних компаній, читайте на нашому сайті у розділі «Для державних компаній» 

Схожі записи