Як ви знаєте, серед наших клієнтів є різноманітні компанії як галузевого спрямування, так і за розміром, а також способом організації своїх процесів, в тому числі закупівельних.  Відповідно, такі компанії мають й відмінні потреби у дієвості своїх бізнес-процесів, але всім потрібні правильні та ефективні процеси. От з тими ж тендерами).

Приміром, великій, територіально-розосередженій структурі  важливо, щоб закупівлі на всіх рівнях від збору заявок до вибору рішення були зроблені максимально правильно з урахуваннях всіх організаційних і корпоративних вимог. ОК! Дуже рекомендуємо ПОВНИЙ цикл тендерного процесу:  Підготовка документації – Коригування критеріїв- Погодження документації – Прийом пропозицій – Обробка даних – Погодження обробки – Вибір рішення – Затвердження рішення – Готово!

Такий повний цикл максимально враховує всі (у хорошому сенсі) бюрократичні нюанси, забезпечить безпеку закупівель, доказовість дій виконавців, отримання та підтвердження даних ( в тому числі інтеграційних), на 100% гарантовано відпрацює весь алгоритм тендеру по всій вертикалі компанії/холдингу.

Але, якщо ваша компанія, не дуже велика, ваші закупівлі/товарні категорії максимально стандартні, а чим більша швидкість обробки тендерів, тим більший оборот вашого виробництва/послуг і, відповідно, прибуток. Без питань! Пропонуємо КОРОТКИЙ тендерний процес: Підготовка документації – Прийом пропозицій – Автоматичне прийняття ідеального рішення по тендеру – Бінго!

Зверніть увагу на пункт «автоматичне прийняття ідеального рішення» – в технічному сенсі це відносить нас до налаштувань інтелектуальних алгоритмів SRM системи, але  для закупника-практика звучить прямо як пісня!  

КОРОТКИЙ варіант тендерного процесу працює так само безпечно й доказово, але швидше. Наразі дуже добре себе зарекомендував для закупівлі логістичних послуг, де враховується купа параметрів (паливо, авто, вантажопідйомність, відстань і т.п), але доставка і перевезення мають закупатися швидко, бо логістика працює 24/7 , так само як й наші автоматизовані тендери.

Ще по темі тендерних закупівель логістичних послуг, читайте на нашому сайті. 

Тендерні процеси в APS SMART: повний та короткий варіанти ефективного тендера

Який варіант  тендерного процесу кращий?  ПОВНИЙ чи КОРОТКИЙ? Обидва покликані забезпечити ефективні закупівлі. Виберіть той, що найбільш пасує до правильних закупівель у вашій компанії. Якщо потрібно підказати, який саме, то ми з радістю допоможемо!  

Подібні записи