Харчова промисловість загалом налічує більш ніж 50 галузевих та виробничих секторів, об’єднує переробну промисловість і харчове виробництво, входить до агропромислового комплексу та тісно пов’язана з сільським господарством як сировинним постачальником та торгівлею, як каналом для  реалізації готової продукції.

Відповідно, виробничі процеси у компаніях харчової галузі мусять враховувати довгі ланцюги закупівель та постачання сировини, закупівлі з забезпечення виробництва, закупівлі  логістики, тощо.

Головні особливості закупівель компаній з переробки та виробництва харчових продуктів

Чим характерні закупівлі у харчовиків. Оскільки тут головну роль грає забезпечення виробництва, то найперше – чітко прогнозована і запланована закупівля. Тобто, процес: акумульована потреба – власне закупівля – постачання, має працювати як єдиний наскрізний механізм.

Друге, ритмічність. Харчове виробництво, особливо продуктів, що швидко псуються, зберігаються та транспортуються у певному температурному режимі – має відбуватися точно у визначений термін. Тобто: заявка-тендер-замовлення-відвантаження-доставка ще один процес, що вимагає чіткості.

Третє – постачальники. Які і всюди: надійний постачальник з якісним товаром на «вагу золота». Тож, має бути враховано жорстка прив’язка до оплати та доставки. 

Четверте – склади та логістика. Моніторинг складських залишків та правильний обрахунок «логістичного плеча/ постачання», як додатковий, але не менш важливий процес харового виробництва.    

Наші нові клієнти з галузі переробки та виробництва продукції з м’яса та птиці

До наших клієнтів з «м’ясного цеху» (Глобино, SMK, Барком, Інко-Фуд, Ятрань)   долучилися ще дві відомі фабрики: М’ясопереробна фабрика «Алан» (м.Дніпро; ТМ Алан, Спеццех, Fitness Formаt, Наші ковбаси), працює на ринку з 1998 року,  має виробничі потужності 11 тис. тон/ рік та один з найбільших західноукраїнських птахівників – «Володимир-Волинська птахофабрика» (ТМ Епікур, Чебатурочка), що входить до трійки найбільших компаній України повного циклу переробки та вироництва продукції птахівництва.

Обидва лідери своєї галузі, відтепер, будуть реалізовувати свої закупівельні процедури за допомогою системи  автоматизованих закупівель APS Smart (APS Tender/Reduction). 

Крім проведення безпосередніх тендерів на закупівлю М’ясокомбінат «Алан» також планує проводити узгодження виробничих потреб, а у ТМ Епікур вже запланували інтеграцію нашої SRM зі своєю ERP-системою.

Пропозиція від APS для компаній з харчової переробки, м’яса, птиці, молока

Шановні виробники смачних та якісних м’ясо-птиця-молочних продуктів! Ми можемо значно полегшити вашу працю та підвищити задоволеність ваших клієнтів. З огляду на специфіку вашого не простого виробництва, ми можемо:

  1. Вибудувати чітку і правильну циклічність ваших закупівель (план-виробництво-продаж продукції).
  2. Налаштуємо управління вашими постачальниками та їх кваліфікацію: від одноразових закупівель до стратегічного партнерства.
  3. Запропонуємо автоматизувати замовлення, контактування та постачання (жоден документ не буде втрачено).
  4. Проведемо інтеграцію між вашими внутрішніми обліковими та складськими системами та автоматизованою системою управління закупівлями. Ні – номенклатурному сміттю та зайвим закупівлям, так – необхідним закупівлям.
  5. Консолідуємо потреби (з рознесенням по місцях постачання) для забезпечення обсягів закупівель, а значить можливості отримати більш вигідні ціни на закупівлю. 
  6. Завдяки автоматизації тендерних процесів ваша компанія отримає економію, що може сягати від 1% до 5% у залежності від категорії закупівлі.

Автоматизуйте управління закупівлями – долучайтеся до лідерів м’ясопереробної промисловості!

Отримати презентацію з бізнес-кейсами APS автоматизації закупівель м’ясопереробній галузі

Схожі записи