Поповнення пулу наших клієнтів – виробників харчової продукції (ковбасного та м’ясного виробництва) – закупівлі ГК Салтівський м’ясокомбінат тепер здійснюються за допомогою системи APS SMART!

Під брендом «Салтівський м’ясокомбінат» (СМК) праціює ціла група компаній.  «СМК» входить у десятку найбільших національних виробників ковбасної і м’ясної продукції. Основні види діяльності: м’ясопереробка, тваринництво і фірмова торгівля. До складу об’єднання входять три м’ясокомбінати і агрофірма.

Упевненість і успіх “СМК” на ринку забезпечуються передовими методами керівництва, потужною технологічною базою, високою кваліфікацією персоналу і постійними інвестиціями у виробництво та технології.

Новим інноваційним проектом “СМК” став проект з автоматизації закупівельної діяльності за допомоги APS SMART. Серед основних завдань проекту – централізація закупівельної діяльності та автоматизація процесів закупівель (від збору та погодження потреби на закупівлю до проведення торгів – тендери/редукціони) м’ясокомбінату, а також оптимізація взаємодії з постачальниками.

Наша команда прикладе максимум зусиль для успішності цього проекту, сподіваємося, що й наш проект сприятиме досягненню стратегічної мети “СМК” – рік за роком збільшувати випуск продукції на 10%!

Подібні записи