Ми часто чуємо від клієнтів: тендер оголосили, умови хороші, але не «зіграли».  Конкурсу не було.  Де взяти постачальників?

Постачальник – величина потрібна і цінна, а «перевірений постачальник» особливо дефіцитна.  Так де ж шукати, якщо всі канали й доступні бази вже оброблені?

Скористайтеся інноваційним інструментом підбору контрагентів – APS Discovery (Сервіс Рекомендацій)!

Що таке APS Discovery

Це продукт призначений для пошуку і підбору контрагентів для тендерів за ключовими словами або словосполученнями.

Як працює APS Discovery

Замовнику НЕ потрібно переглядати сотні сторінок в Інтернеті з малокорисною інформацією, НЕ потрібно робити глибокого аналізу ринків.

Просто зайдіть в наш Сервіс Рекомендацій, в рядку пошукового запиту введіть слова або словосполучення найменувань позицій у тендері ( “підшипник”, “колесо”, “гайка”, “бензин”), тобто назву товару чи послуги, що ви закуповуєте і шукаєте нових постачальників.

В результаті, система виведе вам перелік перевірених «живих» контрагентів, які працюють з цими товарними позиціями.

Далі, Ви просто натискаєте кнопку ОК і та ж розумна система розішле вашу пропозицію на емейли контрагентів, обраних з переліку.

Все, що потрібно Постачальнику – це регулярно перевіряти власну пошту для моніторингу запрошень і брати участь у торгах замовників, що знайшли їх за допомогою APS Discovery.

Переваги Сервісу Рекомендацій

До основних переваг APS Discovery відносяться: неупередженість і незалежність від думок (з роботом не домовишся), надійність і висока точність якісного підбору контрагентів (100% знайде потрібних);  інноваційність (розробка створена на стику штучного інтелекту, структурної лінгвістики та спеціалізованих математичних алгоритмів).

Створіть конкуренцію на свій тендер у кілька кліків, запросіть постачальників з надійною бізнес-репутацією!

Також, читайте по темі на нашому сайті:

Ще про Модулі APS Discovery 

Вибір постачальника за приведеною вартістю 

Оптимізація закупівельної діяльності підприємства: цілі, способи, можливості, робота з постачальниками 

Схожі записи