Ми раді повідомити, що вийшов анонс версії 2.16 флагманського продукту APS Smart. У дану версію продукту було включено багато потрібних і важливих удосконалень базового функціоналу, а також нові опції і модулі.

Ми готові представити для наших замовників:

  • «миттєві ставки» при проведенні аукціону \ редукціону в кабінеті контрагента;
  • масовий розрахунок мінімального \ максимального кроку ставок в грн .;
  • єдиний пошук заявок, тендерів, контрактів та замовлень;
  • можливість чату з контрагентом в тендері;
  • завжди актуальний курс валют, з автоматичним перерахунком в реальному часі згідно курсів НБУ

і …. багато, багато іншого. 

Хотілося б акцентувати увагу на унікальній можливості одночасної групової роботи над документами (наприклад, редагування або рецензування) прямо в системі за принципом GoogleDocs без вивантаження \ завантаження документів.

За словами керівника APS Smart, Якова Дудирева: “ми пишаємося запуском модуля Планування закупівель (APS PLANNING). Тому що, складно переоцінити необхідність планування в закупівлях, так як саме це закриває завдання самої головної функції закупівель – наявність в потрібний час, в потрібному місці, потрібного товару або послуги “.

Модуль APS Planning – це нове рішення в частині забезпечення централізованого контролю закупівельних процесів, прозорості дій регіональних і локальних підрозділів, контроль витрат і загальна оптимізація витрат бюджетних коштів компанії.

Наші замовники, які використовують даний модуль, мають реальний шанс заощадити до 5% своїх річних бюджетів, завдяки значному збільшенню оборотності активів, а також зниження «stock-out»-ів.

Подібні записи