До вашої уваги відео, що було записано під час проведення вебінару для бізнес-середовища APS. Вебінар був присвячений корисним інструментам функціоналу SRM APS SMART для ефективного та якісного  вирішення задач з проведення торгів. Вебінар відбувся 15.12.2022 р.

Третя частина відео присвячена темі автоматизованих закупівель логістичних послуг.

Чому закупівлі логістичних послуг мають складнощі

Закупівля логістичних послуг досить не тривіальна справа. Логістична послуга має багато «параметрів» оцінки, що випливають на кінцевий результат замовлення. Так звані логістичні атрибути і параметри, що стосуються: датування завантаження-вивантаження, обсягів перевезення, термінів доставки, відстаней між пунктами перевезення, кількості задіяних авто, параметрів ваги вантажу, технічних характеристик автомобіля-перевізника і т.д. і т.п. дуже важливі, і в той же час дуже незручні і витратні у часі для внесення в описи торгів.

В SRM APS SMART заповнення тендеру потрібними атрибутами можливе автоматично. Дані з заявки автоматично «підтягуються» в тендер, з прив’язкою до статей бюджетів та категорій закупівель.

Де саме варто застосовувати автоматизовані тендери на логістику

Такий функціонал дуже зручно застосовувати там, де закупівлі логістики є невід’ємною частиною основного бізнесу, логістичні послуги потрібні на постійній основі, у великих обсягах, наприклад, у агро секторі, продуктовому виробництві, будівництві, тощо. Автоматизація  дозволяє в день проводити до 30 «логістичних» тендерів, з досить швидким їх опрацюванням (в середньому по 2,5 години).

В APS SMART дані логістичних атрибутів доступні для редагування автора на етапі “Формування” тендеру або на етапі його “Ініціювання”, на більш пізніх етапах торгів – тільки перегляд. 

Відео як  заповнюються логістичні атрибути  у APS SMART

 Автоматизована закупівля логістики – пришвидшення ваших виробничих бізнес-процесів!

______________

Ще статті по темі:

APS SMART: Напрацьовуємо логістичний функціонал. Із Заявки в Тендер – легко!

Подібні записи