До вашої уваги відео, що було записано під час проведення вебінару для бізнес-середовища APS. Вебінар був присвячений корисним інструментам функціоналу SRM APS SMART для ефективного та якісного  вирішення задач з проведення торгів. Вебінар відбувся 15.12.2022 р.

Друга частина відео присвячена темі вибору товарів аналогів або ж застосування альтернативної номенклатури у тендерах.

Що таке альтернативні номенклатури у тендері

Взаємозамінні товари або ж товари субститути, що у тендерах визначаються як альтернативні номенклатури від різних постачальників задовольняють ті ж потреби, що і їх «оригінали» і зі споживацької  точки зору фактично не відрізняються. 

Якщо відсутній для продажу якийсь конкретний товар, то постачальник може запропонувати заміну на його аналог. Закупник, в свою чергу, отримає не тільки підходящий товар для вирішення своїх потреб, а й можливість оцінити характеристики цілої товарної категорії у порівнянні з товаром, що  розглядався раніше.

Де саме у APS SMART застосовуються альтернативні номенклатури

Застосовувати альтернативні номенклатури можливо там,  де є можливість заміни товару, інгредієнту, складової частини. Наприклад, у закупівлях фармації, агро, будівництві, тощо.

В APS SMART прив’язати альтернативну номенклатуру до позиції тендера можна на етапі «Вибір рішення».  Автоматичний алгоритм підбере аналоги у межах заданих значень, звичайно,  якщо  постачальник (переможець) попередньо заповнив ці значення.

Відео як застосовуються альтернативні номенклатури у APS SMART

 Альтернатива дозволяє зробити оптимальний вибір!

______________

Ще про товари аналоги у наших статтях:

Ефективний тендер: альтернативна номенклатура або підбір товарів аналогів в APS SMART

Подібні записи