Наше життя розділилося на «до» та «після». Війна – це мабуть найстрашніше, що могло трапитися у житті нашого суспільства та нас самих. Але трапилося. Відтепер наше існування переведено на рейки військового часу. Ми віримо в ЗСУ та нашу перемогу.

Одним головних чинників, що  визначатиме наші перспективи на майбутнє – це відродження економіки. Як би там не було – ми мусимо працювати задля перемоги, задля країни, задля нас самих.

Наша команда працює у штатному режимі,  всі зобов’язання перед клієнтами виконуються, в тому числі всі, що були взяті до війни.

Наразі, констатуємо успішні завершення впровадження системи управління закупівлями APS SMART у таких наших клієнтів:

ПП БІАГР (Білоцерківська Промислова Група, ТМ Білоцерківське). БІАГР це сучасний агропромисловий комплекс замкнутого циклу. Виробничі потужності розташовані в Полтавській області.  Продукція ТМ “Білоцерківське” представлена у всіх національних мережах України та  реалізується й за кордоном. Ринок збуту Білоцерківської агропромислової групи – 70 країн світу. 

ПП БІАР автоматизував повний цикл закупівельних процесів: від заявки до замовлення.

З особливостей цього впровадження хочемо відзначити досить складну інтеграційну роботу. З метою передачі даних було інтегровано SRM APS SMART та дві ERP (обліково-бухгалтерські) системи від різних вендорів, одна з яких кастомного типу. Завдяки нашим спеціалістам та харківським розробникам кастомного рішення в надскладних умовах  під час воєнних дій вдалося успішно реалізувати поставлені завдання з інтеграції.  Відтепер ТМ Білоцерківське буде мати і автоматизовані закупівельні процеси і «без шовну» передачу даних для обліку.

АВТОСТРАДА Трейд Груп – компанія-лідер за об’ємами будівництва  у дорожній галузі України. Спеціалізація: комплексне постачання, виробництво матеріалів та надання послуг у галузі дорожнього будівництва (в т. ч. перевезення вантажними автомобілями різного типу).

Відтепер АвтострадаТредГруп проводить тендерні закупівлі за допомогою APS SMART, що базуються на дотримані принципів державних закупівель (прозорість і  доказовість) та комерційних засадах (швидкість  і ефективність).

ТОВ УкрБіоЛенд — група органічних агро компаній з сертифікованим земельним банком понад 5600 га, розташованих у Дніпропетровській області.  До групи «УкрБіоЛенд» входять 4 агро підприємства. Напрямок роботи – рослинництво.

УкрБіоЛенд автоматизував закупівельні тендерні процеси. За сприятливих умов планує розвивати автоматизацію закупівель надалі.

Хочемо відмітити, що всі зазначені проекти були впроваджені віддалено! В умовах війни відрядження аж ніяк не оптимальний варіант роботи. Але, якщо дві команди і замовника і постачальника рішення свідомі у своїх прагненнях – то все буде Україна!

Бажаємо успіхів усім нашим клієнтам у їхньому бізнесі! І всім нам –  перемоги на всіх фронтах!

Ще статті, що можуть вас зацікавити:

Комерційні закупівлі до та під час війни. Зміна форматів торгівлі для бізнесу та волонтерів на потреби економічного фронту

Подібні записи