Наш торговий портал для бізнесу і тендерний онлайн-майданчик Salesbook успішно розвивається! Раді вам анонсувати новий функціонал який чекали наші користувачі.

Хто ще не знайомий з порталом, може коротко ознайомитися з можливостями Salesbook у  статті на нашому сайті: Тендерний майданчик Salesbook – закупівлі та продаж комерційних підприємств України.

Шановні постачальники,  для зручності вашої роботи були зроблені ці доопрацювання.

Управління компанією на порталі Salesbook

Відтепер, якщо на нашому майданчику працює кілька ваших спеціалістів, Ви можете розподіляти ролі користувачів у відповідності до корпоративної політики вашої компанії та потреб безпеки закупівель: підключати або відключати інших користувачів, призначати адміністраторів.

Авторизація користувача на під’єднаних майданчиках APS SMART

Як Ви знаєте, портал Salesbook агрегує закупівлі комерційних компаній України, що працюють з системою APS SMART. Але завдяки Salesbook, Ви можете в одному місці бачити закупівлі близько 80-ти окремих різногалузевих майданчиків. Це дуже зручно, не потрібно «обходити» весь Інтернет щоб знайти потрібного замовника.    

Тож, тепер з Кабінету Постачальника Ви можете підключитися/відключитися до/від обраного клієнтського майданчика, а ще додатково створена можливість авторизованого переходу користувача на майданчик за посиланням з тендеру.

Тобто, виконавши реєстрацію на обраних майданчиках APS SMART (1), де Ви зазвичай працюєте, і зробивши відповідні налаштування у своєму Кабінеті на Salesbook (2) Ви будете мати «загальну картинку» всіх своїх закупівель на під’єднаних клієнтських майданчиках. Процес налаштування абсолютно не складний,  якщо буде потрібно, наша Служба підтримки завжди готова допомогти.

прив’язка клієнтських майданчиків salesbook

Кабінет Постачальника: аналітика

Відтепер в Кабінеті Постачальника буде можливість переглянути статистичні та аналітичні дані по закупівлях на кожному вибраному майданчику порталу, бачити переліки своїх наданих пропозицій на майданчиках по всіх торгових процедурах, і отримувати агреговані повідомлення з поштових скриньок майданчиків.

Така агрегована операційна та оперативна інформація дозволить Вам набагато швидше реагувати та впливати на події. 

Закупівлі комерційних підприємств України на тендерному майданчику Salesbook. Новий функціонал для постачальників
Закупівлі комерційних підприємств України на тендерному майданчику Salesbook. Новий функціонал для постачальників

Кабінет постачальника. Підписка на повідомлення про торги

Ще один дуже важливий функціональний блок – підписки на розсилку.

Це тема не про рекламний спам, як хтось може подумати, а інформування про події, що відбуваються на обраних майданчиках. В своєму робочому Кабінеті постачальник буде бачити анонси повідомлень, може перейти до їх повного переліку та працювати з ними.

Ми рекомендуємо зробити підписку на розсилку за обраними темами/торгами/замовниками на щоденній основі, щоб завжди бути вкурсі. А ще надаємо можливість налаштування миттєвих (push)-повідомлень про актуальні торги, щоб вже на всі 100% не пропустити нічого важливого.

Закупівлі комерційних підприємств України на тендерному майданчику Salesbook. Новий функціонал для постачальників

Скористайтеся з нових можливостей!

Аналізуйте – підписуйтесь – надавайте пропозиції – вигравайте торги – отримуйте прибуток!

Статті по темі: Оборот закупівель в АПК на тендерній майданчику Salesbook склав понад 20 млрд грн в 2020 році.

Подібні записи