Нещодавно ми писали про розширення зручностей у роботі для постачальників, як то: управління ролями користувачів, агреговане під’єднання до клієнтських майданчиків, закупівельна аналітика та підписки на розсилки про торги.

Ще хочемо повідомити про деякі доопрацювання, що будуть у пригоді і для тих користувачів, що продають товари, і тих, що закуповують.

Візитки компаній на порталі Salesbook

Візитка компанії – це окремий розділ порталу, де знаходиться перелік та інформація про компанії, що ведуть свою діяльність на порталі. У Візитці, компанія може розповісти про себе, свої переваги, товари та послуги. Таким чином, компанія може надати потенційним партнерам інформацію про свою діяльність, прорекламувати себе для широкого загалу. Оскільки ми багато займаємося просуванням ресурсу, то відповідно, і ваша інформація буде індексована і поширена у Інтернет мережі, що теж сприятливо для бізнесу.  

Тож, до Ваших послуг власна публікація та ознайомлення з інформацією щодо торговельної діяльності компаній, пошук по ключовим словам у візитках компанії.

інформація про компанії на salesbook та пошук по ключовому слову

Фільтрація по категоріях CPV

Ще одне доопрацювання. Це робота з CPV класифікатором товарів, робіт та послуг.

Часто замовники і постачальники, використовуючи Єдиний Закупівельний словник (CPV) мають складнощі у визначенні предмету закупівлі, в результаті обходяться найвищим рівнем класифікації, що не завжди добре. Більш детальний код СPV дає кращий опис потреби в закупівлі, покращує та полегшує взаємодію основних учасників процесу закупівлі. Замовники, використовуючи глибший код класифікатора, краще інформують потенційних постачальників.

Щоб, принаймні, полегшити роботу на платформі з пошуку потрібних категорій закупівель ( а їх у довіднику 10 тис.!), пропонуємо скористатися з наперед налаштованих функцій, як то:

  • Вибір категорії з ТОП-10 (самі ходові категорії на порталі);       
  • Вибір з активних категорій (за період з 30-60 днів по цій категорії був опублікований хоча б один тендер) ;
  • І, звичайно, доступний вибір з усього довідника.
варіанти вибору категорій з довідника cpv salesbook

     Застосовуйте! Працювати стане швидше та ефективніше!

Подібні записи