Нова торгова платформа-агрегатор: портал для бізнесу і тендерний онлайн-майданчик Salesbook надає широкі можливості для українських постачальників.  Представляємо вам короткий огляд переваг та функціональності платформи.

Агрегація закупівель найбільших приватних компаній – клієнтів SRM APS SMART

Цей матеріал хотілося б почати з позитивної  та жартівливої фрази, щось типу: агов, постачальнику, налітай, постачай!  У нас всі замовники гуртом!  Так.  Всі замовники SRM APS SMART :).

А якщо серйозно, то і замовники, і закупівельники – рівноправні учасники закупівельних процесів.  APS SMART – лідер автоматизації комерційних закупівель, у тому числі автоматизації роботи з постачальниками.  Окрім SRM APS SMART у продуктовій сім’ї нашої компанії є окремий багатофункціональний портал (платформа) закупівель і продажу Salesbook. Про його функціонал і призначення ми ще будемо докладніше говорити у наших наступних публікаціях, а поки ми розповімо про Salesbook, як про агрегатор всіх тендерів і закупівель замовників APS SMART.  А їх більше 70 – окремих корпоративних приватних майданчиків із різних сфер бізнесу і галузей, а це практично всі комерційні тендери України.

Salesbook – це реально дуже крутий інструмент для постачальників!  Він прекрасно економить час постачальника на пошук замовників.

Пошук тендерів і вартість участі в тендері

На Salesbook будь-який потенційний постачальник може побачити комерційні тендери всіх замовників, в т.ч.  замовників APS SMART , переглядати тендерну документацію (кошториси, договори, правила проведення тендера), перед тим як перейти на майданчик обраного замовника і подати свою тендерну пропозицію:

На Сейлзбуці як на тендерному майданчику просто і приємно працювати:

  • зручна фільтрація даних,
  • прив’язка номенклатур до CPV довідника,
  • сортування по регіонах постачання,
  • інтелектуальний пошук,
  • наразі допрацьовується функціонал персоналізованих розсилок за підпискою, щоб ніхто не пропустив потрібний йому тендер.

 

Нагадуємо, що плата за участь постачальників у тендерах APS на Salesbook не стягується!

 

У функціональному робочому блоці «Тендери» на Salesbook  постачальники можуть, по-перше, брати участь у тендерах інших замовників, а по-друге – й самостійно виступати замовниками, створюючи свої прості тендери для власних закупівель (наприклад, закупівля канцтоварів або води в офіс).  Власне, будь-який середній або малий бізнес може використовувати цей функціонал «простого тендера»: швидко створити тендер – швидко реагувати – швидко прийняти рішення на поставку продукції.  Тобто використовувати Сейлзбук в якості додаткового онлайн-каналу для збільшення обсягу і розширення географії продажу, та  задля зменшення виробничих витрат за допомогою вигідних закупівель.

Самостійними або доповнюючи до робочого блоку «Тендери/закупівлі» є два інших робочих блоки – «Оголошення» і «Компанії».

Оголошення  – це функціональний блок, де можна розмістити комерційне оголошення на продаж своєї продукції, і таким чином «доповнити» свою пропозицію, а у блоці Компанії  – ще й «підсилити» вплив на потенційного контрагента, розповіддю про свою компанію, інформацією про продукцію та її переваги.  Просто і зручно, а головне ефективно!

Вигоди для покупців

На закінчення ще пару слів для замовників.  Salesbook для замовників теж представляє чималий інтерес.  Портал широко рекламує закупівлі і допомагає розширювати базу постачальників, якщо сказати образно – «методом перехресного запилення».  Постачальник одного клієнта APS, потрапляючи до нас на платформу, стає постачальником ще кількох інших замовників.  Замовники і постачальники – дві рівноцінні сторони в процесі закупівель. Нехай щастить усім!

Бізнес-кредо Salesbook: Знаходьте партнерів.  Взаємодійте.  Отримуйте прибуток.

Подібні записи