У лютому місяці цього року ми презентували нашим користувачам мобільне рішення для закупівельників – APS Buyer.

Сьогодні анонсуємо вихід  мобільного застосунку для постачальниківAPS Supplier. Мобільне рішення працює на платформах Android, iOS.

Призначення мобільного рішення APS Supplier

Мобільна версія Кабінету Постачальника системи APS Smart – APS Supplier розроблена з метою надання можливості користувачам (постачальникам і виробникам товарів, робіт/послуг) виконувати свої задачі зі збуту продукції/товарів/послуг з використанням мобільних засобів, не залежно від локації та наявності ПК.

Задачі APS Supplier

Додаток виконує допоміжну функцію в роботі постачальника, надаючи можливість за відсутності ПК подати пропозицію на участь в тендері замовника або прийняти учать у торгах.

Функції  APS Supplier

Авторизація  користувачів – стандартно: від користувача вимагається ввести email та код для підтвердження, який прийде на зазначений ним email при авторизації.

Робота користувачів у додатку відбувається з розділенням прав доступу – користувачу доступна інформація на тих торгових майданчиках APS, де він був попередньо зареєстрований.

Тендери –  доступний перегляд інформації про тендери на всіх майданчиках APS Smart, де користувач є зареєстрованим (допущеним до торгів). Фільтрація та пошук потрібної інформації – присутня по замовнику, статусу, № тендера.

Подача пропозиції, участь у торгах (редукціон / RFx). Користувачу потрібно вибрати у переліку назву майданчика APS, на якому користувач зареєстрований. Якщо на вибраному майданчику(ах) присутні тендери, що знаходяться на етапі прийому пропозицій, постачальник може подати свою пропозицію та взяти участь у тендері.

Якщо тендер багатотуровий, то постачальник має можливість переглянути пропозиції попередніх турів (якщо він там подавався раніше).

Крім того, користувач-постачальник може повноцінно приймати участь в онлайн-торгах (Аукціон чи Редукціон).

APS MOBILE: Supplier. Мобільна версія SRM системи APS SMART для постачальників

Застосунок можна завантажити з AppStore та GooglePlay.

Подібні записи