Серед електронних продуктів бізнес-середовища APS – одне з важливих місць займає платформа продажу та закупівель Salesbook.

Salesbook працює як агрегатор тендерних закупівель всіх клієнтських майданчиків SRM APS Smart та як самостійний тендерний майданчик для В2В. З послуг платформи користуються постачальники, що шукають канали збуту своєї продукції і закупівельники, для яких важливо широке поширення інформації про їхні потреби на закупівлю, особливо коли це нагальні потреби соціального призначення.

ТОП категорій закупівель благодійних організації на Salesbook

З початком російської агресії попит на товари соціального призначення зріс багатократно, і це зрозуміло. Міжнародні та українські благодійні організації докладають масу зусиль щоб забезпечити необхідними товарами бодай самих незахищених громадян України. Закупається великий масив товарних категорій і послуг, яких потребує населення, серед найбільш затребуваних категорії:

 • Медичне обладнання, фармацевтична продукція та засоби особистої гігієни
 • Продукти харчування
 • Притулок та предмети побуту
 • Будівельні матеріали та послуги
 • Засоби водопостачання, санітарії та гігієни
 • Предмети освіти (навчальні матеріали)
 • Транспортні та логістичні послуги
 • Послуги складування та зберігання
 • Інформаційні технології, устаткування та прилади
 • Друк, реклама та медіа
 • Інші професійні та бізнес послуги

Асортимент у закупівлях різноманітний, трапляться разові закупівлі під потребу/сезон (ковдри, шкарпетки, віск, дрова, тощо),   але частіше – це постійний асортимент певних категорій, наприклад, продукція медичного призначення (рукавички, шприци, ланцети); продукти харчування і вода;  будівельні матеріали; навчальні матеріали та шкільне приладдя; послуги з логістики і складування. Також є досить багато закупівель послуг з навчання, друку поліграфічних матеріалів, запит на інші бізнес послуги (маркетинг, юристику, тощо).   

Благодійні організації –  учасники платформи Salesbook

Серед благодійних організацій – учасників платформи Salesbook, що активно проводять закупівлі, відомі міжнародні фонди та представництва:     

Ілюстрація: title: громадські організації- учасники плафторми Селзбук   alt:благодійні організації на Селзбук

благодійні організації на Селзбук

Ми звернулися до деяких координаторів проектів  цих благодійних організацій, що публікують закупівлі на Salesbook, з проханням прокоментувати роботу на платформі (оголошення та проведення тендерів).

Маємо позитивні відгуки, що стосуються безпосередньої роботи з платформою (простота та зручність у використанні), проведення торгів (залученість постачальників). Нам озвучили кількість постачальників, що подаються на торги – 3-4-7, в залежності від товарної категорії продукції, що закупляється, а це фактично середньоринковий показник.

Інформація на платформі публічна, відкрита, добре ранжуєтья у пошуковій видачі Google, що сприяє залученню учасників та подальшому контрактуванню, а відтак, виконанню благородний місій цих організацій.

Нагадуємо, що створення, проведення та участь у тендерах на платформі Salesbook – БЕЗКОШТОВНА.

Зі своєї сторони, ми, команда  Salesbook, горді з того, що своєю буденною працею теж допомагаємо країні.

 Salesbook – надійний помічник  для бізнесу та благодійників. Долучайтеся!

Подібні записи