У бізнесі компанії одну з ключових ролей виконують закупівлі – вони забезпечують життєдіяльність підприємства і генерують прибуток.

Онлайн закупівлі, державні та комерційні тендерні закупівлі давно стали звичною справою. Автоматизовані процеси у таких торгах побудовані відповідно до законодавства, корпоративних правил, вимог комплаєнсу, бізнес-потреб компанії та її споживачів. Часто це процеси непереривного циклу. У великих компаніях щодня може відбуватися до 300 тендерів.

Будь-яка затримка, відмова роботи закупівельної системи чи сервісу з управління закупівлями – це втрата часу, ресурсів, прибутку. А що ж робити у випадку тих форс-мажорних обставин, в яких ми живемо?        

Компанія Aladdin Systems – розробник та інтегратор систем та сервісів для автоматизації управління закупівлями, має 10 річний досвід роботи у автоматизації закупівельних процесів,  закупівельній експертизі, розробці ПЗ.

SRM APS SMART – лідер ринку комерційних закупівель України

SRM APS SMART – система автоматизації управління закупівлями повного циклу. Має у своєму портфелі більше ніж 100 клієнтів. За допомогою APS Smart акумулюються потреби на закупівлю, створюються та проводяться онлайн торги комерційними компаніями-лідерами своїх галузей: Кернел, Астарта, Глобино, Ніблон, Новус, Лайфсел, Київстар, ОТР Банк та інші.  

Система управління закупівлями APS SMART

«Для забезпечення безперебійної роботи наших програмних продуктів та сервісів з управління закупівлями та продажем під час блекуатів або інших форс-мажорів, нам критично важливо мати надійний захист та  підтримку технічної інфраструктури, а відтак, убезпечити стабільну роботу наших клієнтів», – говорить Андрій Поляков, директор компанії Aladdin Systems.

SaaS-платформа продажу та закупівель SALESBOOK

Платформа SALESBOOK- динамічний сервіс з агрегації тендерів, створення торгових процедур та бізнес-оголошень для SMB  бізнесу.

Хмарні закупівлі. Як  APSSmart та Salesbook забезпечують стабільність закупівельних сервісів під час блекаутів

Тендерна платформа збирає та публікує  тендери всіх клієнтів APS, а це щодня 300-500 закупівельних процедур, крім того Salesbook має і розвиває свій бізнес-функціонал, як то: створення та проведення тендерів/аукціонів, подання бізнес-оголошень про купівлю, продаж, оренду, тощо; платформа будує своє бізнес-середовище, де можна швидко, зручно знайти партнерів та контрагентів, збути партію товару, знайти постачальника послуг, обмінятися бізнес-інформацією.

«Наразі, Salesbook як SaaS-сервісом, щоденно користуються тисячі учасників. В основному це постачальники, що використовують платформу як один з каналів збуту і продажу своєї продукції. Ще один досить вагомий сегмент клієнтів нашого сервісу – це благодійні фундації та громадські організації. Українські та міжнародні БО та ГО використовують наш сервіс для публічного оголошення закупівель товарів, послуг, робіт, що відбуваються відповідно до  благодійних потреб, потреб захисту чи підтримки населення, допомоги військовим, тощо.         Тож, якщо ми говоримо про сервіс як SaaS послугу, то для нас як оператора такого сервісу, його стабільність, стійкість до відмови – першочергова задача», – розповідає Євгеній Пономарьов, керівник проектів Aladdin Systems.        

Хмарні технології для підтримки онлайн комерційних закупівель

Завдяки спільній професійній співпраці з технічними спеціалістами GigaCloud ми  перемістили частину технологічних ресурсів у хмару. Технології VMware дозволяють це зробити швидко, безпечно і без особливих затрат зі сторони власного персоналу. Всі консультації та налаштування зі сторони хмари виконали спеціалісти оператора.    

Фактично, наші сервіси змінили прописку на Євросоюз, де у новітньому дата-центрі, розміщені процесорної потужності, віртуальні машини, досить оперативної пам’яті та дискового сховища. І, головне, на хмару ніяк не впливає ситуація з нашим локальним енергозабезпеченням.

Хмарний оператор GigaCloud бере на себе забезпечення обслуговування технологічного обладнання, програмне оновлення, безперебійне живлення та безпековий захист, а також архівування (бекапи). Підтримка сервісу відбувається у цілодобовому режимі.

Технології VMware підходять для застосування для будь-якого бізнеса, і великого з усталеними процесами і розвиненими IT-структурами,  де можна частину технологічних задач перекласти на спеціалізованого оператора і для  SMB, де, фактично, відсутня власна ІТ-підтримка, а застосувати  VMware буде і вигідніше і безпечніше. 

Схожі записи