Наше бізнес-товариство APS радо вітає нових клієнтів, що є компаніями-замовниками для широких кіл постачальників товарів та послуг.

ТМ «ВЕРЕС». Компанія відомий експерт з вирощування овочів та виробництва плодоовочевої консервації, продукція якої експортується у 32 країни світу, більше ніж 100 видів продукції; повний цикл виробництва здорової їжі, більше 20 и років на ринку.

УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО. Один з лідерів вертикально-інтегрованих агропромислових компаній України з земельним банком більше ніж 100 000 га. Основні види діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, виробництво борошна, виробництво цукру, м’ясне та молочне тваринництво.

КИЇВСТАР . Лідер-оператор телекомунікацій України, який надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних для понад 24,4 млн клієнтів і фіксованого інтернету — більше ніж 1,1 млн абонентам. Стаж на ринку України вже майже 30 років.

Раді вітати у нашій бізнес-спільноті! Постачальників просимо звернути увагу, що тендерні закупівлі замовників: Верес, Укрпромінвест-Агро та Київстар, крім власних тендерних майданчиків, додатково будуть публікуватися на платформі продажу та закупівель Salesbook, запрошуємо завітати! 

Подібні записи