Друзі, напередодні Нового року прийнято підбивати підсумки минулого року, будувати плани та оцінювати нові перспективи. Цей традиційний тренд, напевно, не оминає жодну компанію, у тому числі й нас – розробників програмного забезпечення для управління закупівлями та продажем. Наші продукти справно служать бізнесу та успішно розвиваються. І, звісно, ​​ми цьому раді!

SALESBOOK: загальні тенденції 2021

SALESBOOK – платформа закупівель та продажу, агрегатор тендерів. Рік народження 2019. Платформа агрегує та обслуговує близько 100 клієнтських тендерних майданчиків APS SMART.

За час своєї роботи Salesbook опублікував понад 415 тис. торгових угод з оборотом понад 340 млрд. грн., зареєстрованих учасників 43 тис.

За останній рік приріст користувачів становив +52%, у т.ч. на 46% збільшилась кількість робочих сеансів на платформі. І це означає, що інтерес користувачів, основна маса яких це постачальники товарів та послуг, зростає гарними темпами.

Разом із кількістю користувачів розширяться і функціонал веб-платформи. Salesbook вже оперує не лише агрегацією тендерів APS, а й надає можливість створення власних швидких тендерів; створення візиток (профайлів) компаній; публікації бізнес-оголошень.

SALESBOOK: функції та можливості 2021

Що з функціональних новинок з’явилося цього року:

  • Управління обліковим записом компанії – можна додавати працівників, керувати їхніми правами.
  • Підключатися на Salesbook до майданчиків APS (після реєстрації на такому майданчику).
  • Розширено функціонал Єдиного кабінету постачальника.
  • Можливість отримувати повідомлення з майданчиків APS, бачити свої торгові пропозиції на тендери та аукціони. Існує зведена аналітика за участю постачальника на всіх підключених майданчиках.
  • Повідомлення, підписки та розсилки – користувач може налаштувати та отримувати повідомлення про нові тендери та події на свій емейл, у кабінет на Salesbook та у свій Телеграм.
  • Покращено роботу з довідником CPV – тепер система сама підказує найпопулярніші торгові категорії або надає можливість відфільтрувати за CPV кодом.
  • В один клік можна створити підписку на торги.
  • В один клік за тегом перейти до найпопулярніших категорій закупівель.

SALESBOOK: плани на 2022

Платформа буде розвиватися відповідно до тенденцій та вимог ринку та користувачів.

Плануємо продовжити подальше формування бізнес-спільноти на Salesbook для створення бізнес-середовища для взаємовигідного співробітництва.

Бажаємо Salesbook рости та збільшувати обороти, а всіх зацікавлених запрошуємо приєднаються до нашої бізнес-спільноти.

Подібні записи