До уваги постачальників товарів, робіт, послуг. Якщо ви шукаєте додаткові канали збуту – рекомендуємо завітати на тендерний агрегатор – платформу продажу та закупівель Salesbook. У нас додалися нові корисні функції, що дозволять вам охопити більше торгових локацій для подання своїх збутових пропозицій.

Що таке тендерний агрегатор  Salesbook та його призначення

Платформа продажу та закупівель Salesbook була розроблена для надання можливості користувачам виконувати завдання щодо збільшення продажів шляхом пошуку нових тендерів, участі в них, здійснювати збут своїх товарів та послуг. Платформа має функціонал, що дозволяє створювати тендерні процедури, бізнес-оголошення та просувати свою компанію в бізнес-середовищі.

Основним функціональним блоком Salesbook є блок «Тендери». У цій робочій області користувачі-постачальники, виробники товарів та послуг можуть створювати свої власні тендери на закупівлю товарів чи послуг під свої потреби. Найбільш затребований сервіс платформи – агрегація та публікація у єдиному місці всіх тендерів з усіх торгових майданчиків APS. І таких майданчиків налічується більш ніж 100.

Потрібно зазначити, що у середньому, платформа публікує 300-500 різногалузевих тендерів від замовників, що є клієнтами APS.

Корисна функціональність Salesbook: турбо реєстрація та аналітика

Попри досить широкі функціональні можливості платформи, сьогодні хотілося б зупинитися на дуже корисній функціональності  – наскрізна реєстрація на вибраних торгових майданчиках, або як ми кажемо: турбо реєстрація та аналітика роботи з торговими майданчиками.

Наскрізна турбо реєстрація – це максимально швидка дореєстрація на торгових майданчиках замовників. І це Ви можете зробити, напряму, з власного Кабінету користувача без переходів на всі вибрані тендерні ресурси. Ця функція доступна до застосування у пакеті Професійний.

Що це Вам дасть? Щоб брати участь у тендерах замовників, що мають власні електронні тендерні майданчики, потрібно, як  мінімум, мати перелік таких замовників, «обійти» інтернет у їх пошуку, на кожному окремо зареєструватися, а на деяких ще й пройти верифікацію, і тільки  тоді відкриється можливість подавати свої пропозиції на тендери, що там представлені.

Працюючи з Salesbook, все простіше. Перелік усіх торгових майданчиків замовників, що співпрацюють з APS Smart, виводяться у головному вікні платформи, а також всі їхні тендери, що проводяться в цей час. Всі тендери  доступні до перегляду в одному вікні (інтерфейсі); крім цього за допомогою функцій пошуку та фільтрування є можливість знайти конкретні торги за номенклатурою, назвою тендера чи кодом CPV.

Тож, якщо Ви користувач платформи,  Ви один раз відмічаєте у налаштуваннях платформи ті торгові майданчики, що Вас цікавлять (за назвою Замовника) і система проводить наскрізну первинну реєстрацію по всіх визначених Вами майданчиках.  Далі Ви працюєте з тендерним ресурсом замовника у звичайному режимі.

Селзбук турбо реєстарція

Аналітика і статистика. Для успішної роботи необхідно мати чіткі факти та орієнтири роботи – дашборди зі статистикою Ваших продажів та участі у торгах допоможуть Вам проаналізувати вашу діяльність щодо участі у торгах на всіх локаціях.

Тобто, сервіс аналітики відстежує та візуалізує дані щодо вашої роботи з кожним підключеним майданчиком, з урахуванням поданих пропозицій на майданчиках, за всіма торговими процедурами, де ви подавалися.

статистика по роботі з майданчиками Селзбук

Позаяк, у нас постійно додаються нові організатори торгів, впевнені, що Вам буде зручно працювати з агрегатом Salesbook. Нагадуємо, що участь у тендерах замовників для постачальників безкоштовна.

Використовуйте всі доступні можливості для отримання прибутку!

 ПЕРЕЙТИ НА SALESBOOK      

Схожі записи