Система APS SMART для підприємств аграрного сектора – готове рішення по автоматизації закупівель, яке забезпечує автоматичний контроль, прозорість і істотну фінансову економію.

Провідний агропромхолдинг країни, лідер з виробництва цукру, провідний виробник молока та сої – АСТАРТА, запустила процес повномасштабного впровадження нашої системи автоматизації APS SMART.

Під поняттям «повномасштабність автоматизації»  мається на увазі не просто впровадження розрізнених модулів під різні процеси закупівель, а закриття усього бізнес-процесу закупівельної діяльності в єдиний контур: від планування і формування потреби закупівлі до вкладення контракту з постачальником і його оплати.

Астарта підійшла до процесу обдумано і поступово. Ключові процеси були автоматизовані, відпрацьовані і апробовані упродовж 2х років. Проект починався в 2016 році на 100а користувачів, на даний момент в системі працюють 200, і планується ще 100. Це доводить, що наша система пройшла “тотальний контроль якості й затребуваності” на підприємстві. Планується, що система повністю автоматизує і забезпечить оптимізацію по процесах закупівель, замовлень/контрактів/оплат та іншої договірної роботи з постачальниками.

За 2а роки АСТАРТА за допомогою APS SMART провела більше 20 (!) тис. закупівельних процедур. Ви можете собі уявити таку кількість закупівель? А АСТАРТА в середньому в рік проводить по 10 тис. процедур. Економія при цьому склала 63 млн.грн.

Цього року Астарта вийшла на перше місце серед наших клієнтів по кількості проведених тендерів – 3700, аукціонів 9 900. Лідер у закупівлях – лідер у бізнесі.

Наша команда вітає колектив АСТАРТИ з наступаючим Новим роком та бажає подальших успіхів!

 

Подібні записи