Щаслива пора мрій та сподівань, а також підведення підсумків за рік минулий.

У минулу суботу, 15го грудня, наша компанія відсвяткувала новорічний корпоратив. Ми провели його у чудовій місцині, що розташована серед засніженого казкового лісу за містом. У невимушеній обстановці спілкувалися, розважалися, раділи святу!

Сніг та морозець, виявляться, чудова погода для динамічних конкурсів та розваг. Участь приймали всі! Азартно боролися за бали на конкурсних етапах: стріляли з лука та арбалета (майже всі стріли лягли в ціль!), «вели на поводу коня» (тобто велосипед без кермувальника), креативно за неймовірні лічені хвилини створювали рекламні «ролики» (шикарні ідеї втілювалися прямо на льоту!). Сміялися зі смішних конкурсних ситуацій: гра «зіпсутий телефон» комусь нагадала наші робочі будні, а гра «зіпсутий факс» – про те, як кожен «бачить свою картинку», і як важливо знайти порозуміння.

За щедрим столом, говорили про рік минулий, щиро дякували колегам, вітали, бажали всього найкращого один одному та нашій компанії.

Там де є такий дружний колектив, гарний продукт, мудре керівництво – приємно працювати, приємно святкувати, і приємно будувати плани на майбутнє!

А коли на небі засяяли зорі, ми запалали різнокольорові ліхтарики, як символи наших мрій, та випустили їх у небо – летіть мрії, реалізуйтеся!

Нехай прийдешній рік буде успішним та щасливим для нас, для наших партнерів, наших клієнтів, наших друзів!

З Наступаючим Святом!

Подібні записи