Платформа Salesbook надає можливість вирішення бізнес задач із закупівлі та продажу товарів, робіт і послуг; має широкий функціонал для взаємодії бізнес-партнерів, проведення електронних торгів, а також надає супутні інформаційні послуги.

Відтепер користувачі платформи можуть отримувати актуальну інформацію про торги та інші активності ще швидше – безпосередньо на свій мобільний телефон. Така унікальна розробка є тільки на Salesbook.

Пересилка повідомлень у Telegram

Хто працює на нашій веб-платформі, не прив’язані до локації перебування або до потреби бути присутнім на робочому місці. Для роботи та участі у бізнесі інколи достатньо мати  мобільний пристрій.

Нескладні налаштування у Telegram та у Особистому кабінеті користувача Salesbook дозволяють перенаправляти сповіщення та повідомлення.  

Як тільки на платформі  з’являється адресоване  користувачу повідомлення або сповіщення, воно відразу перенаправляється у Телеграм, та, відповідно, відображається на мобільному пристрої, що підв’язаний до нього. Тож, новини про актуальні торги, оголошення, інші  бізнес-активності, на які підписався користувач, не залишаться поза увагою.

тендери Селзбук у Телеграмі

Все задля швидкості, оперативності та ефективності роботи!

Ще цікаві статті про платформу SALESBOOK:

Подібні записи