закупки ресторанов

Якщо запитати у мешканців Києва, Львова, Дніпра, Харькова та інших великих міст України, де швидко, смачно і недорого поїсти, у відповідь, як правило, почуємо – у Пузатій Хаті.

За 16 років весела назва мережі ресторанів швидкого харчування «Пузата Хата» стала майже рідною і домашньою. У будні та вихідні відвідувачів вистачає. Від студентів до пенсіонерів. Дуже зручно забігти на каву або чай, поїсти свіженького борщику чи скуштувати відому київську котлету.

Втім, ми не будемо описувати смаколики, наша мета забезпечити успішні закупівлі для нашого клієнта та його ресторанів домашньої кухні. Так, ми партнери. Пузата Хата автоматизує свою закупівельну діяльність. У цьому їй буде допомагати наш продукт APS SMART, зокрема Модуль Тендер / Редукціон. Сподіваємося, що наше програмне забезпечення буде сприяти закупівлі якісних продуктів для харчового виробництва мережі ресторанів Пузатої Хати, ну а ми з вами, при нагоді, обов’язково їх протестуємо.

Ну що, зайдемо на тортик до Пузатої? 🙂

Якщо ж у вас не тільки гастрономічний, а й бізнес-інтерес щодо того, як автоматизація ресторанного бізнесу (закупівель у ресторані) економить ваші фінанси та час – звертайтеся, команда APS SMART завжди готова проконсультувати!

Подібні записи