Не так давно нашою командою були розроблені мобільні рішення для закупівельників APS Buyer, а також APS Supplier для постачальників. Обидва рішення продуктивно працюють та розвиваються.

На даний час з GoogleStore та AppStore було зроблено більше ніж 1 тис. завантажень застосунків для закупівель, додатками користуються  1 тис. користувачів. За минулих півроку у застосунку було подано 980 пропозицій від постачальників на 3 тис. позицій у 430 тендерах (rFx) та 450 аукціонах.

Мобільний додаток APS Buyer застосовують у своїй закупівельній роботі 7 компаній-замовників APS та біля 30 використовують  APS Supplier для своїх постачальників. 

Найбільш активні користувачі наших мобільного продажу і закупівель постачальники агро-продукції для торгових компаній та компаній з переробки: Кернела, Астарти, Вітагро, ТАС Агро, Контінетал Фармерз Груп, A.G.R. Groupe, Агропродсервіс, Таврії В, Новуса та інших.

APS Supplier: мобільна версія Кабінету Постачальника APS Smart

Як ви бачите, за статистикою найбільший попит має мобільна версія Кабінету Постачальника системи APS Smart – APS Supplier розроблена задля надання можливості постачальникам і виробникам товарів та послуг виконувати свої задачі зі збуту продукції і послуг не залежно від наявності ПК, через смартфон, по факту прямо «у полі».

Так, це максимально зручно, просто і оперативно для роботи. Постачальник має можливість зі смартфону подати пропозицію на участь у редукіоні/ RFx; взяти участь в онлайн-торгах аукціон/редукціон; переглянути інформацію про цікаві для нього тендери на всіх клієнтських майданчиках APS Smart, де цей постачальник зареєстрований.

Цікавий нюанс є в тому, що саме Замовники, що мають у велику кількість контрагентів-постачальників рекомендують своїм авторизованим Постачальникам застосовувати мобільне рішення!

Змоделюємо приклад-кейс, коли закупівля-продаж відбувається мобільно. Замовник потребує для закупівлі (агро)продукцію, створив на неї тендер, запросив до участі своїх авторизованих постачальників. Постачальник/виробник, що знаходиться на місці/у полі, у себе на телефоні отримав повідомлення про цей тендер. Він відразу може подати пропозицію на участь у торгах; за потреби, у якості відповіді на файлові критерії, додати фото продукції, сертифікати на неї, тобто – взяти участь у тендері.    

APS Supplier: нові функціональні можливості

Ми вдячні нашим клієнтам-користувачам APS Mobile за пропозиції щодо розширення та покращення функціоналу мобільних застосунків.

Наразі, наші розробники готують новий реліз, куди будуть включені поліпшені функції налаштувань з відбору та сортування тендерів, в яких постачальник бере участь та нових тендерів, які потенційно йому можуть бути цікаві.  

Відтепер, постачальнику-користувачеві буде приходити повідомлення про новий тендер не тільки на електронну пошту, а й відразу у смартфон як пуш-повідомлення.

APS Buyer: мобільна версія закупівельного функціоналу APS Smart

Версія для закупівельників APS Buyer. Користувач може скористатися з можливостей, що підтримують базові закупівельні процеси, які вимагають негайної операційної реакції, як то:

  • створення Заявок на закупівлю з можливістю додавання файлової документації (заявки працюють в online та offline режимах); 
  • створення та перегляд Задач, і що дуже важливо, є можливість погодження документів за допомогою мобільного застосунку;
  • швидке створення Карток Постачальника (з описами та додаванням фото та файлів);
  • і, звичайно, мобільний додаток дозволяє бачити важливі аналітичні показники – заявки, тендери, контракти, замовлення – з якими працює користувач.

APS Mobile: переваги для роботи, бізнесу та життя

Про переваги скажемо лаконічно: швидкість роботи, оперативність вирішення задач, простота застосування, інструменти для проведення закупівель та збуту за допомогою смартфону. Mobile processes, mobile people.

А ще, це важливо, не забуваймо про ситуацію в якій ми живемо. Мобільний застосунок – це страхування робочих процесів від blackout, термінової зміни місця перебування, неможливості попрацювати в офісі, або навпаки, потреби працювати поза межами офісу, дистанційна робота та безпека персоналу.

Тож, завантажуйте та застосовуйте!

для мобільного збуту APS Supplier:

Завантажити APS Supplier з AppStoreЗавантажити APS Supplier з  GooglePlay  

для мобільних закупівель APS Buyer:

Завантажити APS Buyer з AppStore Завантажити APS Buyer з  GooglePlay

Схожі записи