У наших матеріалах ми вже говорили про те, що сучасні комерційні онлайн торги мало чим відрізняються від Інтернет-торгівлі. І у В2С і у В2В працюють ті самі прийоми та інструменти, що допомагають стимулюванню продажу або впливають на швидкість прийняття рішення.

Стаття по темі: Ефективний тендер: альтернативна номенклатура або підбір товарів аналогів в APS SMART

Сьогодні ми розповімо про новий інструмент для комерційних торгів. Бліц-ціна закупівлі в аукціонах / редукціонах. Якщо Ви щось купували на аукціоні ebay, то швидко зрозумієте про що йтиметься далі.

Що таке «бліц-ціна» на товар або послугу

Бліц-ціна це часто мінімальна (ринкова вартість) на товар або послугу, нижче якої не приймаються ставки в торгах. Якщо така ціна влаштовує постачальника (а ж ми говори про закупівлі), то закупівля / продаж відбувається фактично в «один клік».

 Як працює бліц-ціна в редукціоні

У модулі APS SMART «Аукціон / Редукціон» є можливість завершити торги по позиції з використанням бліц-ціни.

Автор тендера може виставити бліц-ціну по позиційно у тендері.

Якщо постачальника така ціна або вартість послуги влаштовує, то він вибирає запропоноване значення, підтверджує його і торги по цій позиції відразу завершуються перемогою цього постачальника, при цьому по інших позиціях аукціону / редукціону вони тривають в класичному режимі.

Для яких закупівель актуально використання такого інструменту

Актуально там, де потрібна максимальна швидкість проходження торгів. Наприклад, у закупівлях сировини на переробку (наприклад скоропортів: молоко, м’ясо, тощо), у закупівлі логістичних послуг, в телекомі, інше.

Результат

Редукціон пройде за 5-10 хвилин! І молоко не встигне скиснути!

Подібні записи