Практично в кожній своїй статті ми згадуємо, що SRM APS SMART універсальний інструмент автоматизації управління закупівлями, який підходить для будь-якої сфери і величини бізнесу, галузі, регіону.

Кількість наших клієнтів вже більше сотні. Ми пишаємося нашими клієнтами і вчимося у них. Представляємо наших нових клієнтів-партнерів, чиї проекти з автоматизації закупівель були реалізовані за останній час.

Будівництво, інжиніринг

ГК DIM – девелопер і забудовник, один з яскравих гравців на столичному ринку нерухомості. Сучасні житлові комплекси, які будує DIM оснащені за останнім словом техніки, підтримують кредо екологічності та здорового способу життя. За словами керуючого партнера групи компаній DIM Насіковського О.В .: «Нашу філософію і підхід до розвитку найбільш повно характеризує поняття Techumanity: створення просторів для життя з використанням інноваційних технологічних рішень, які будуть працювати з урахуванням потреб і побажань їхніх майбутніх мешканців”.

Особливість проекту: реалізований з урахуванням специфіки будівельного бізнесу. Автоматизація управління закупівлями з прив’язками до об’єктів, підрядників, кошторисів на матеріали і роботи.

Цікавий проект, ми ще розповімо про нього більше детально в наших кейсах.

AVALON – інвестиційно-девелоперська компанія (м.Львів). Компанія впроваджує інновації, заручившись підтримкою зарубіжних колег і перевірених партнерів. Всі матеріали, задіяні у будівництві, сучасні і високоякісні, сертифіковані та відповідають стандартам чинного законодавства України.

Особливості: проект автоматизації тендерної діяльності, врахування специфіки бізнес-діяльності – будівництво.

Формат використання системи SRM APS SMART – оренда ліцензій системи з правом викупу.

 «С-інжиніринг», ТОВ – українська інжинірингова компанія (м.Одеса), входить до складу холдингу SE Group International, розробляє і впроваджує проекти «під ключ» за напрямками систем автоматизації, електропостачання, управління електроприводом, технічної безпеки, телекомунікаційні системи.

Класичний проект автоматизації закупівель: проведення тендерів на закупівлю.

Харчова переробка, послуги широкого споживання, HoReCa

Шполянський завод продтоварів, ТОВ – підприємство, яке спеціалізується на виробництві продуктів харчування (Черкаська обл.). Виробляє продукцію під торговими марками «Жайвір», «Чіпси Золотисті» і «Хрустата Потата». В Україні продукція заводу представлена ​​в більшості національних торговельних мереж, активно експортується в США, Канаду, Німеччину, Грецію, Чехію, Польщу, Латвію, Молдову, Грузію та інші країни. Підприємство входить в ТОП-50 інвестиційно привабливих підприємств.

Проект по автоматизації збору заявок та тендерів на закупівлю. Класика.

PURATOS – міжнародна копання, заснована в 1919 році в Бельгії як сімейна пекарня. За сто років свого існування стала міжнародною групою, яка має 63 виробництва, 104 дочірні компанії і мільярдні обороти. В Україні Пуратос розвиває хлібобулочний, кондитерський напрямки та шоколадне виробництво.

Особливості проекту – крім автоматизації закупівель, було проведено навчання закупівельного персоналу: професійне підвищення кваліфікації закупівельників, навчання роботі в системі APS SMART.

Тульчинмясо, ТОВ – сучасне підприємство (Вінницька обл.), представляє м’ясний напрямок Групи компаній «Premier Food» – найбільшого українського вертикально інтегрованого холдингу, який займається виробництвом і реалізацією м’ясної, молочної та агропродукції під ТМ «Mr. Grill »,« Grill House »,« Тульчин »і« М’ясна Країна ».

Проект: автоматизація та проведення онлайн тендерів.

Кораблебудівництво і важпром

SMG (Smart Maritime Group, SMG) – «Смарт Мерітайм Груп» (підрозділ «Смарт Холдингу»), м.Одеса. До складу «Смарт Мерітайм Груп» входять Херсонська і Миколаївська верфі, що займають значне місце в суднобудівній галузі в Україні і в Азово-Чорноморському регіоні. Виробничі потужності «Смарт Мерітайм Груп» дозволяють будувати середньотонажні повнокомплектні судна і виконувати складні судноремонтні роботи.

Особливості проекту: автоматизація тендерів і приведеної вартості закупівель.

Фінпослуги

АТ «Укрексімбанк» – державний банк України. Створено у 1992 р. як Державний експортно-імпортний банк України. З дня заснування входить в групу найбільш системних банків України, має широку мережу банків-кореспондентів. У загальнонаціональних банківських рейтингах займає топові позиції.

Проект з автоматизації тендерів та закупівель, аналітики закупівель. Але, «випадок цікавий» -державний банк буде проводити комерційні закупівлі через APS SMART, це дозволить йому проводити такого виду закупівлі ефективніше і швидше, ніж на платформі Прозорро для держзакупівель.

Агро

ТОВ Рута Плюс – сільськогосподарське підприємство (Донецька обл.). Основними напрямками діяльності є вирощування зернових і технічних культур, органічних ягід, виробництво продукції тваринництва.

Особливості проекту: підприємство територіально знаходиться в прифронтовій зоні, де тільки обмежена кількість постачальників готова працювати з замовником. Політична воля і правильний менеджмент з боку замовника, професіоналізм нашої команди зробили все, щоб навіть у таких умовах, проект автоматизації управління закупівлями показав свою спроможність і ефективність.

ІТ, телеком

Холдинг TECHIIA – міжнародна диверсифікована холдингова компанія, об’єднує 10 технологічних проектів: кіберспорт, IT-продукти, IT-сервіс, венчурна студія, виробництво і дистрибуція кіберспортивного мерчу і аксесуарів, будівництво інфраструктурних об’єктів.

Особливості проекту з управління закупівлями: повний цикл закупівельної діяльності від заявки до замовлення, плюс інтеграція з ОС.

Формат проекту – оренда системи управління закупівлями APS SMART.

Найбільш затребувані функції автоматизації закупівель

Можемо виділити ТОП 5 найбільш затребуваних функцій автоматизації закупівель та управління ланцюгами поставок в цьому сезоні:

Оренда системи управління закупівлями APS SMART

Оренда системи? Так! У нас є послуга з оренди системи.

Ви не впевнені чи поки не готові купувати недешеве ПЗ – спробуйте попрацювати на умовах оренди!

Оренда APS SMART від 1 до N ліцензій з правом викупу: від простого проведення тендерів до повного ланцюжка управління закупівлями.

У цьому році цією послугою скористалося 5 клієнтів, після апробації системи практично всі клієнти викупили свої ліцензії, а деякі ще й докупили, тепер використовують систему постійно. Є ефект. Перевірено досвідом.

Звертайтеся, розкажемо!

Подібні записи