Система APS SMART на ринку вже майже 10 років. Це український продукт, створений на основі світових практик для українського ринку.

За минулі роки наша система з локального рішення в автоматизації закупівель розвилася до комплексного рішення по управлінню закупівельною діяльністю, вона охоплює повний цикл закупівель для підприємств практично будь-якої величини і сфери бізнесу, рівноцінно працює як для комерційних, так і для державних компаній, може бути застосована для автоматизації всього спектру закупівель від дрібних до стратегічних.

Переваги системи АПС Смарт

  • Збільшення продуктивності праці
  • Зниження виробничих витрат
  • Оперативний моніторинг швидкого виявлення критичних ситуацій
  • Ліквідація паперового документообігу
  • Упорядкування процесів і ресурсів
  • Прозорість і контрольованість процесів
  • Можливість простого і швидкого моделювання бізнес-процесів
  • Інтеграція з промисловою автоматикою
  • Інтеграція з зовнішніми системами
  • Підтримка міжнародних стандартів.

Наші клієнти – наші вчителі

Ми росли і розвивалися разом з ринком, країною і нашими клієнтами. Наші співробітники мають великий практичний досвід багатьох проектів, який дає їм право називатися експертами у закупівлях, в автоматизації та управлінні закупівельною діяльністю. Але нас як профі не було без наших клієнтів. Кожен наші клієнт – наш учитель і донор нових практик і знань. Користувачі наших програмних продуктів привнесли в наш продукт практичні знання і реальні кейси, які стали функціональними розробками, і можуть використовуватися для всіх, кому це необхідно. Такий своєрідний sharing професійного досвіду і знань допоміг нам стати стандартом автоматизованого управління закупівлями в багатьох галузях комерційних закупівель: агросекторі, харчовій переробці, будівництві, рітейлі та ін. ТОП компаній-лідерів використовують багато років нашу систему, а інші компанії завжди можуть до них і до нас приєднатися.

Тендери Salesbook

У нас близько 100 клієнтів, які регулярно проводять свої закупівлі з використанням SRM APS SMART. Крім APS SMART у нас є окрема багатофункціональна платформа закупівель і продажу – Salesbook. Salesbook, в першу чергу, це агрегатор всіх тендерів і закупівель замовників APS SMART. Тобто на Salesbook ми акумулюємо всі тендери з окремих корпоративних майданчиків наших клієнтів, а також проводимо тендери, створені безпосередньо на цій платформі. За свою поки ще нетривалу трудову діяльність Селзбук опублікував понад 380 тис. різногалузевих бізнес угод із загальним оборотом 307 млрд.грн.

Крім тендерів, на Salesbook є комерційні оголошення та візитки учасників платформи – українських компаній.

Консалтинг і закупівельна експертиза

Наша компанія займається не тільки автоматизацією процесів, програмною інтеграцією і розвитком закупівельних платформ, ми маємо багато знань та вміємо надавати послуги з консалтингу та експертизи закупівель. Консалтинг спрямований на аудит (експертизу), визначення проблематики,  підготовку практичних рекомендацій для вирішення тих чи інших завдань щодо поліпшення бізнес-процесів.

Наші фахівці (закупівельники, категорійні менеджери) нададуть експертну підтримку клієнтам, включаючи аналіз ринку і benchmarking за найкращими умовами закупівель їхньої номенклатури.

Ми також займаємося аутсорсингом закупівель. Ефективний інструмент, який дозволяє компанії сконцентруватися на своїй ключовій діяльності, при цьому підвищує ефективність закупівель, особливо якщо обсяги закупівель невеликі і не регулярні або закупівлі нетипові, разові, сезонні, з великою кількістю номенклатури, а також, коли у замовника просто не вистачає персоналу для їх проведення.

Рекрутинг персоналу, навчання закупівельників в APS SMART

Акумулюючи у собі весь практичний досвід, пов’язаний із закупівлями – наш продукт SRM APS SMART  став профстандартом і на ринку закупівельного персоналу. APS SMART – не альтернатива і  не конкурент закупнику, а його надійний помічник.

Ми навчаємо і сертифікуємо фахівців роботі в SRM. До нас звертаються HR фахівці за консультаціями з навчання та підбору професійних кадрів, та й ми часто бачимо записи в резюме пошукувачів або у запитах роботодавців: «вмію користуватися APS SMART / потрібне вміння працювати в автоматизованій системі APS SMART». Звичайно, ми пишаємося, що APS SMART є стандартом у закупівлях як, наприклад, 1C у бухгалтерському обліку.

Ми плануємо і далі розвивати наші навчальні програми з підготовки закупівельників та їх працевлаштування.

Нашої компанії скоро 10 років, ми сповнені сил і планів, ми розвиваємося і працюємо для вас, нашого ринку і нашої країни.

Інші статті по темі:

Подібні записи