Програмний продукт – як живий організм: щоб жити, він повинен розвиватися, ставати кращим та ще більш затребуваним, для чого і працює команда APS SMART.  У нас вийшла нова версія – 2.19. До неї увійшли, оновлення вже працюючого функціоналу, а також багато нового та корисного – це наша своєчасна реакція на потреби зростаючого ринку. Отже, що було реалізовано:

У ТЕНДЕРАХ:

  • У випадках “складних” закупівель, де компетенції однієї людини буває недостатньо, з’явилася можливість множинного додавання помічників для погодження. Тобто користувач, що погоджує закупівельну документацію перед прийомом пропозицій або вибір переможців після ухвалення рішення, може одночасно додати одного або декілька помічників з різною компетенцією і відповідальністю.
  • Крім цього, тепер присутня можливість декількох варіантів налаштування етапів узгодження документу між такими помічниками (наприклад, паралельна робота і/або поетапна робота).

У АДМІНІСТРУВАННІ ТА УПРАВЛІННІ КОРИСТУВАЧАМИ:

  • З’явилася можливість авторизації в системі за допомогою кваліфікованого ЕЦП.

У Вас є електронний цифровий підпис (ЕЦП)? Увійти до системи можна за її допомоги. А це гарантія, що тільки Ви і ніхто інший не матиме доступу до важливої інформації.

У КОНТРАКТАХ:

  • Дуже корисна функція для взаємодії партнерів – погодження Контрактів з контрагентами. Прямо у системі, без паперу, факсів та емейлів. А також, різнопланові налаштування процесів узгодження (поетапно, паралельно). Крім цього, ще й можливість для Контрагента підписати своїм ЕЦП текст договору (специфікації, додаткові угоди) у своєму кабінеті.

У БЮДЖЕТАХ:

  • Дуже потрібна річ. Планування з бюджетуванням – цей початок реалізації майбутнього. Зв’язок бюджетного плану із заявками і тендерами, в т.ч автоматичний розрахунок планових бюджетів відносно приблизної вартості номенклатур заявок.

Детальніше про Модуль APS BUDGET – в наступній статті.

У ЗАЯВКАХ:

  • Розширення пулу інтеграційних методів із зовнішніми обліковими системами.
  • Реалізована одночасна можливість створення Заявки як в системі APS безпосередньо, та/або отримання її із зовнішньої системи (наприклад, 1С). По суті, де замовник звик створювати заявку, звідти її й заберемо.

У ДОКУМЕНТООБІГУ:

  • Можливість вставляти QR код и та штрих-коди у тексти документів (договори, специфікації, накладні). Це дуже допомагає не лише в ідентифікації документу, а й в ідентифікації його змісту (наприклад, у випадку прийому товарів на склад по накладній).
  • Також є можливість використовувати (вставляти) колонтитули для .pdf документів, а це не лише додаткова інформація, типу “супер таємно” і нумерація сторінок, а й “наведення краси”, використання корпоративної стилістики.

Дізнатися докладніше про всі функції і модулях програмного продукту ви можете на нашому сайті: команда APS SMART – ваш найкращий помічник з експертизи та автоматизації закупівельної діяльності!

Схожі записи