Національна роздрібна мережа «Велика Кишеня» буде використовувати наш продукт APS SMART – готове рішення для автоматизації закупівель в будь-якій галузі: ритейлі чи сфері послуг, виробництві, фінансовому секторі.

Свою діяльність “Велика Кишеня” почала 4 червня 2000 року. Торгова марка належить ТОВ “Квіза-Трейд”. Загальні торгові площі мережі складають близько 120 тис. кв. м. Один з найбільших рітейл-операторів, тендерні закупівлі якого для виробництва продуктів харчування і товарів під власною торговою маркою складають значну частину торгового обороту.

За 19 років свого існування “Велика Кишеня” завоювала симпатію сотень тисяч українських споживачів. Традиційно широкий вибір товарів, доступні ціни, великий асортимент продукції під власними торговими марками – все це стало запорукою успіху серед українських покупців. А безліч отриманих нагород в номінації Краща мережа супермаркетів (конкурси “Вибір року”, “Фаворит успіху”), перші місця в рейтингах – як підтвердження високого рівня довіри до торгової мережі.

“Велика Кишеня” має виробничі потужності під власне виробництво, а також випускає ряд товарів під власними торговими марками (ВТМ) як у food, так і non-food сегментах. Найбільш широко відомі товари під брендами “№1” та “Хіт продукт”.

Тепер закуповувати товари та послуги для своєї діяльності «Велика Кишеня» буде за допомогою нашої системи для автоматизації закупівель в ритейлі та інших галузях, і ми максимально постараємося, що б такі закупівлі були успішні, позаяк сподіваємося, що це допоможе улюбленій торговій мережі бути ще лояльнішою до своїх покупців, тобто до нас з вами.

Подібні записи