Сільське господарство в Україні останніми роками стало однією з основних галузей економіки. Саме у аграрному секторі формується значна частина валового внутрішнього продукту. Сільгоспоб’єднання виробляють досить продукції, щоб гарантувати продовольчу безпеку держави і виходити на міжнародні рынки.* (С)

Одним з таких передових і соціально відповідальних сільськогосподарських об’єднань галузі є Група компаній VITAGRO.

Група компаній VITAGRO: Не бути разом з людьми – означає не мати перспективи

VITAGRO – агрохолдинг, діяльність якого охоплює рослинництво, садівництво і тваринництво, забезпечуючи повний цикл сільськогосподарського виробництва із загальним земельним банком 80 тис. га. Окремим напрямом діяльності компанії є будівництво доріг, виробництво асфальту та цегли на власних заводах у Хмельницькій області. Закупівлі агрохолдингу складають значну частину обороту тендерних майданчиків України.

Група компаній VITAGRO є невід’ємною частиною життя територіальних громад, на території яких Група орендує і обробляє землі. Жодні події, процеси на селі, що мають соціальне значення, не обходяться без участі агрохолдингу. Дороги, школи, дитячі сади, ФАПи, будинки культури, церковні громади. До всього залучається VITAGRO, як структура соціально відповідальна, з сучасним баченням і підходами у розвитку сільськогосподарської галузі.

Менеджмент ГК VITAGRO переконаний: “Не бути разом з людьми – означає не мати перспективи”.

Група компаній VITAGRO щорічно збільшує обсяги виробництва, впроваджує новітні технології, реалізовує інноваційні підходи по веденню аграрної справи, увійшла до когорти найкращих підприємств не лише краю, але і усього західного регіону України.

Ми раді залучитися до інноваційних процесів агрохолдингу. Впровадження нашого рішення APS SMART ще один крок VITAGRO у розвитку і використанні сучасних інструментів на благо компанії в частині автоматизації закупівельної діяльності.

______

* (С) за інформацією з Презентації Групи компаній VITAGRO

Схожі записи