Рік тому, ми розповідали про функціональну цікавинку  – можливість спільної роботи над документами безпосередньо в системі APS SMART. А сьогодні раді поділитися кейсом з її практичного застосування.

Наш клієнт – один з операторів сфери фінансових послуг та банківської діяльності,  застосовує Модуль документування для безпечної  сумісної роботи над документами онлайн. Модуль  інтегрований в систему управління закупівлями APS SMART, що дозволяє спеціалістам по закупівлях працювати в «єдиному інформаційному вікні» без потреби переключати свою увагу на роботу в інших програмних додатках.

Робота з документами відбувається безпосередньо з робочої області системи управління закупівлями APS SMART. Всі дії дуже звичні для користувачів  позаяк відбуваються за тими ж принципами, що й у GoogleDocs, але  без обтяжливого вивантаження /завантаження у MS Office.

Модуль надає можливість одночасної групової роботи над документами (наприклад, редагування або рецензування), звичайно, відповідно до прав доступів користувачів до відповідної документації. Система фіксує  та зберігає інформацію стосовно всіх дій, що відбувалися з документом, а за потреби, відповідний аналітичний протокол дій може стати основою для оцінки якості роботи (як спеціалістів власних підрозділів, так і уповноважених представників контрагентів). 

Завдяки такому інструментарію, фахівцям із закупівель фінансової установи  вдалося у декілька разів збільшити ефективність роботи з контрактами та договорами. Суттєва економія часу відбулася в процесах доопрацювання, погодження, уточнення контрактів із внутрішніми службами (фахівцями) або/та з представниками контрагента. Відтепер цикл опрацювання документації скоротився від 2 тижнів до 3 днів. Гарний результат! 

Розширюйте свої можливості! Ми допоможемо!

Подібні записи